Poprzedni temat «» Następny temat
Skup i kontraktacja płodów rolnych w Chojna
Autor Wiadomość
Firma Frankiewicz
Gość
Wysłany: 2015-06-23, 18:13   Skup i kontraktacja płodów rolnych w Chojna  

Skup i kontraktacja płodów rolnych

Handel zbożem stanowi główny obszar działalności Firmy Frankiewicz. Zajmujemy się obrotem krajowym i zagranicznym płodów rolnych, takich jak: zboża konsumpcyjne, paszowe oraz rzepak, kukurydza i inne.

Firma posiada własny Magazyn zbożowy w Chojna ul. Kolejowa4 o pojemności około 5 tys. ton zboża.

Do naszych magazynów przyjmowane jest tylko zboże najwyższej jakości. Każdy transport zboża jest badany w nowoczesnym laboratorium przez wykwalifikowanego laboranta. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość sprzedawanego przez nas zboża.

Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzedażą zboża prosimy o kontakt. Nasi przedstawiciele handlowi przygotują dla Państwa korzystną ofertę.

Zapraszamy do współpracy

Firma Frankiewicz Jarosław Frankiewicz
Magazyn Chojna
PL 74-500 Chojna, ul. Kolejowa 4

www.firmafrankiewicz.pl

Sukces na każdym polu.

rolnik z Mieszkowic
Gość
Wysłany: 2015-07-01, 19:52     

No tak firma rozrasta się co widać mocno od paru lat. Mogę powiedzieć tylko tyle, że handluję z nimi od 3 lat i odpukać wszystko ok. Współpracuję z panem Arkiem który, zawsze chętnie udzieli informacji i cos doradzi, zawsze jak trzeba to przyjedzie do mnie. Trochę ludzie poczytajcie w necie o tej firmie , uważam że warto godni zaufania mogę powiedzieć z czystym sumieniem.

I powiem też, że to nie jest żadna dla nich reklama, po prostu fakty.

Zdrówka i wytrwałości na te żniwa życzę wam.

rolnik z Dębna
Gość
Wysłany: 2015-07-23, 08:25     

Potwierdzam powyższy wpis kolegi z Mieszkowic. Firma godna współpracy. Ja sprzedałem im w tym roku Jęczmień z dostawa do Chojnej i kupiłem nasiona rzepaku i jęczmienia. Jestem zadowolony

z Moryń
Gość
Wysłany: 2015-07-26, 12:43     

Potwierdzam firma godna do współpracy z rolnikiem jak chcecie sprzedać zboża i zakupić materiał siewny rzepaku czy zbóż

Rosnowo
Gość
Wysłany: 2015-07-30, 14:22     

Dzisiaj byłem w Stołecznej z rzepakiem sprzedałem po 1500 sam łopatą zwalałem, i drugim kursem pojechałem na próbę z rzepak do Chojnej sprzedałem po 1520 maja wywrotnice, mają ładowarkę teleskopową, a na dużym koszu sypały się ciężarówki z rzepakiem. Nikt nic nie ukrywa z próbami idziesz z laborantką i widzisz co masz, a nie jak w Stołecznej. To prawda co mówił mi znajomy, ciekawą maja ofertę na nasiona rzepaku i zboża.

ja
Gość
Wysłany: 2015-07-30, 21:41     

Witam, czytam te wpisy na tym forum i rozumie że podchodzicie do tej firmy z rozwagą oraz lekkim dystansem. Nie będę się rozpisywał o firmie bo ja z ta firma współpracuję od 3 lat i od początku współpracy mam kontakt z jednym człowiekiem który zawsze ma czas jak zadzwonię i porozmawia, doradzi a jak trzeba to przyjedzie do mnie. Nie będę chwali czy opluwał, wy sami musicie się przekonać co do tej firmy a co do opinii to są zawsze te dobre i te złe. Ja 3 lata temu po rozmowie z Arkiem z którym dalej mam kontakt, skusiłem się na współpracę na sprzedaży zboża i zakupie nasion od nich i powiem, że nie żałuje, ale jak mówię są ludzie i ludziska. Pamiętajcie, że my rolnicy żyjemy z tej pracy, pracy która mało kto docenia. Życzę udanych i w zdrowiu żniw, ten rok jakiś nam się zrobił deszczowy.

Gość
Gość
Wysłany: 2015-08-07, 08:01     

Ja byłem we czwartek w magazynie na kolejowej sprzedałem rzepak po 1540 , duży ruch tam, ciężarówki stoją z pszenica i rzepakiem, zastanawiam się jeszcze nad sprzedażą do nich pszenżyta.

Piotrek
Gość
Wysłany: 2015-08-15, 12:39     

Dostarczyłem do magazynu rzepak w czwartek i piątek cena jaką otrzymałem zadowala mnie 1570 zł netto + vat. Przy okazji zamówiłem u nich nasiona Pszenicy ościstej Euclide 5,5 tony w Big bag. Zaznaczam byłem tam pierwszy raz i do tej pory jeszcze nie handlowałem z ta firmą, ale jak najbardziej pozytywnie jestem za.

Kris
Gość
Wysłany: 2015-08-24, 08:18     

z tatą byliśmy na magazynie w czwartek, tata sprzedawał tam pszenicę i żyto, a do domu wróciliśmy z nawozem pod korzeń na rzepaki i zboża ;-) tata mówi, że w poniedziałek znów zawiezie do nich pszenicę, a chce wziąć nasiona pszenicy Julius.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach