Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2012-03-30, 06:17
Radny Rafał Skrzyek odpowiada na wywiad T. Mazura w GCh
Autor Wiadomość
Siwy
Gość
Wysłany: 2010-03-05, 14:05   

No czarny ludzie chyba juz ona tam nie pracuje! Tak slyszalem.

Clubman no jak nie straszysz? A te pogróżki, o dokumentach i takie tam?
Wiesz osoba o ktorej myslisz to nie tylko dyrektor CK a normy morlane to chyba calokształt. Na mnie też ludzie nie raz narzekali ale oprócz pracownika jestem też ojcem,kolegą, męzem wkrótce moze dziadkiem zostane i nie uważam, zebym przekraczal wszystkie normy morlane choc inni czasem tak twierdzą, wiec nie przesadzaj z tym pozbawianiem go wszelkiej morlanosci.
A coz tu ci powiedziec - smutna prawda z tym wszyscy kradna i klamia ale tak jest. Jasne,ze fajnie ze masz takie utopijne wyobrazenie o przyszlosci, moze ten twój zapał coś przyniesie. Choć człowiek zmienny jest i jestem pewnien, ze stanowisko, [polityczne gierki itd. nawet w tobie obudzily by rzadze i mussss dostosowania się!!!

Siwy
Gość
Wysłany: 2010-03-05, 14:16   

No ale pierwszy krok mamy za sobą. Zastępca odwołany. A dyro kiedys dawał rade przecież. Z tego co wiem już długo tam króluje więc chyba nie było tak źle skoro tyle lat tam siedział. Ja tam nie slyszałem jakiś wielkich narzekan. Cos tam czasem ktoś przebąkiwał, że zespół mu się nie podobał, czy że drętwo grali ale to tyle.
Mi osobiscie pasuja i te dni chojny, i dni integracji itd... Normalnie jak wszędzie, parę zespołów, dyskoteka, jedzonko, piwko karuzela dla dzieciaków. Czy dni gryfina, czy dni morza - wszędzie podobnie. Nie ma co narzekac i ciągle krzyczec , że źle.

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-05, 17:26   

Cytat:
Wiesz osoba o ktorej myslisz to nie tylko dyrektor CK a normy morlane to chyba calokształt. Na mnie też ludzie nie raz narzekali ale oprócz pracownika jestem też ojcem,kolegą, męzem wkrótce moze dziadkiem zostane i nie uważam, zebym przekraczal wszystkie normy morlane choc inni czasem tak twierdzą, wiec nie przesadzaj z tym pozbawianiem go wszelkiej morlanosci.

Czy Ty nie przeczytałeś tego co napisałeś Siwy, czy szukasz jakichś usprawiedliwień? Bo z twego tekstu wynika, że można postępować w pracy niemoralnie (kraść, oszukiwać, wyzyskiwać ludzi, manipulować itd) bo jest się moralnym w życiu prywatnym? :shock: Moje dziecko ma zachciankę by mieć lepszą komórkę to ukradnę ją? Chcę by moja rodzina żyła w lepszym standardzie to wezmę swoich podwładnych - niech mi wymalują mieszkanie farbą przeznaczona na remont firmy? Albo dam swoja stara pralkę, a nową z firmy wezmę se do domu. Kupie taka samą drukarkę jak firmową do domu bo cartidge pasują... :shock:
Teraz ja pytam Siwy! JEST na to jakieś usprawiedliwienie?
Cytat:
A dyro kiedys dawał rade przecież. Z tego co wiem już długo tam króluje więc chyba nie było tak źle skoro tyle lat tam siedział. Ja tam nie slyszałem jakiś wielkich narzekan.

A ja słyszałem. Wielokrotnie. Przykład? Taki jeden z wicewojewodów wybrał się kiedyś (zaproszony) do pewnego klubu w Dębnie i spotkał tam pana Dyrektora. I miał powody do narzekań z racji tego spotkania. ;-)

Siwy
Gość
Wysłany: 2010-03-05, 17:44   

Wiesz clubman, jasne,ze nie można ale to ty chyba nie czytasz tego co ja pisze. Napisalem przeciez, że nie pozbawiaj faceta WSZELKIEJ MORALNOŚCI. Bo oprócz pracy to jeszcze coś tam w zyciu robi więc moralnosc pewnie posiada.
A z tym co piszesz to chyba powinieneś trochę uważać, bo to już są chyba pomówienia. Ja bynajmniej to odbieram tak, jakbys dyrka oskarżał o kradzieże, manipulacje i kupowanie sobie drukarek do domu. Nie musisz podawać nazwisk. To tak jak z biografią - autor opisuje postacie niby fikcyjne (jak sam to zaznacza,a wszelkie podobieństwo jest przypadkowe) nie operuje nazwiskami a jednak można za to beknąć.

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

No chyba, że masz w tej chwili na to niezbite dowody!

Swoją droga to podziwiam twoj zasób wszelkich info o dokumentach, melisach, relanium, co kto do kogo w CK mówi. Stary powiedz gdzie takich newsów się można dowiedzieć?

Siwy
Gość
Wysłany: 2010-03-05, 17:47   

No to nawet wicewojewodow znasz. Ho ho to chyba glęboko w tej całej polityce siedzisz. ja to szarak jestem, nie mam nawet jak sie podpierać dokumentami i innymi wojewodami, tyle co przeczytam na forum czy tam gdzieś podsłyszę. No ale też moge cos tam napisać.

mustafarai 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-03-05, 19:32   

Racja Siwy!!!!! Clubman ma tyle info na temat Dyra że ja tyle o własnej dziewczynie nie wiem :oops: :mrgreen:

czarny lud
Gość
Wysłany: 2010-03-05, 19:36   

za to Siwy(a) zna dyrcia nie od dziś :lol:

mustafarai 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-03-05, 19:53   

clubman też dobrze zna tamte klimaty :lol:

Ben
Gość
Wysłany: 2010-03-05, 20:32   

Obserwuję tą wymianę zdań i jestem załamany tym co się dzieje w naszym Domu Kultury. Wieje tam nudą i smutkiem. Przecież ta instytucja powinna służyć nam- mieszkańcom, naszym dzieciom. Powinien zbliżać nas do subtelnych klimatów muzyki, poezji. Umożliwiać rozwój zainteresowań naszych najmłodszych, itd. A tutaj wojna na całego, sypią się wióry, ludzie po obu stronach opluwają się. Po co to wszystko? CK jak każda organizacja powinna mieć dobrego menadżera, który skupiałby się na rowoju, ciągłym wzroście poziomu. Z tego co zauważyłem brak nam menadżera (dyrektora), który nie skupiałby się na mało ważnych szczegółach. Wg mnie to tzw. wypalenie zawodowe. I działanie nastawione na bierne przetrwanie. Prywatny folwark do pompowania kasy we własne kieszenie. A gdzie prawdziwe koncerty? spotkania z ciekawymi ludźmi?, ogniska?, koła zainteresowań?, program dla ludzi tzw. 3. wieku?
Można zrobić bardzo wiele, tylko nie z takim Kapitanem.
I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, jeżeli w gminie nie ma zbyt wiele pieniędzy, to po co zatrudniać dodatkową osobę na stanowisku dyrektorskim. W ten sposób można dołożyć do biblioteki jeszcze 10 osób, do sekretariatu np. 5, wprowadzić ochronę np. 4 ludzi, zatrudnić 15 sprzątaczek, no i mamy nasz chojeński "Folwark Zwierzęcy" Kto nie czytał podpowiem, że w książkowym świecie innymi zwierzętami rządziły świnie....

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-05, 20:50   

Cytat:
można za to beknąć.

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

Czy to zawsze musi się kończyć groźbami w stosunku do mojej osoby? :-/

Zapraszam serdecznie - powództwo cywilne przeciw Portalowi. Aby do tego jednak doszło Sąd musiałby stwierdzić jednoznaczne naruszenie prawa. Wtedy Sąd musi nakazać ujawnienie Administratorowi moich danych poprzez ustalenie adresu IP ustalenie mojej tożsamości. Postępowanie dowodowe. Sensacja na całą Chojnę i okolice. Wzywanie kolejnych świadków. Prześwietlanie PITów, kont bankowych nie tylko imiennych, ale również rodziny i współpracowników. Czyli - cała robota za CBA odwalona. I nie ma pewności - a może on faktycznie coś ma....?
Aż się nie mogę doczekać. ;-)

Cytat:
Racja Siwy!!!!! Clubman ma tyle info na temat Dyra że ja tyle o własnej dziewczynie nie wiem :oops:

Mustafarai - jak piesek nie może kogoś ugryźć to chociaż obsika i poszczeka.....

Tak, ten statek mógłby żeglować po naprawdę szerokich wodach, ale - Ben ma racje - nie z tym kapitanem.

[ Dodano: 2010-03-05, 20:59 ]
I jeszcze taki link do poczytania. Niemożliwe stanie się możliwe - http://szczecin.gazeta.pl...zie_Miasta.html

i cytat z artykułu:Kontrola ma dotyczyć "prawidłowości rozliczeń wybranych imprez masowych, promocji i kampanii reklamowych, Idzie od góry, zejdzie i na prowincję.... ;-)

mustafarai 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-03-05, 21:35   

Cytat:
Mustafarai - jak piesek nie może kogoś ugryźć to chociaż obsika i poszczeka.....

nie chodzi mi żeby kogoś ugryźć czy wyśmiać go tylko o to że dużo wiesz na temat faceta a żadnych konkretów nie podałeś :-/
Straszysz że jak dokumenty wyjdą na jaw to będzie afera. A jak na razie nic nie słychać. A tak poztym to chciałem żebyś udzielił kilka info bo co niektórzy nie doinformowani są a ty wiesz bardzo dużo.

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-05, 21:39   

Cytat:
dużo wiesz na temat faceta a żadnych konkretów nie podałeś

Ależ ja nie chciałem tu nikogo straszyć czy podawać tu jakiekolwiek konkrety. Ta wypowiedź była sprowokowana przez Siwego. Od dokumentów są odpowiednie służby, a nie forum.

[ Dodano: 2010-03-05, 21:49 ]
A moje pytanie było inne - Jak tam procesja błagalna do Burmistrza? Wypłakali coś? :?:

Cholerka, nikt na moje pytania nie odpowiada, a mnie zmuszają bym się tłumaczył z każdego słowa.... :-( :-

Siwy
Gość
Wysłany: 2010-03-05, 22:01   

Ba od jakiś 20 lat. Razem na ryby co tydzien jeźdźimy haha

Siwy
Gość
Wysłany: 2010-03-05, 22:05   

Wszyscy mamy tu racje, każdy po trochu. Jednak ja nadal jestem zaskoczony tym skąd clubman wie o jakis dokumentach?
A ty clubman nie mierz ludzi swoja miarą. Nikt cię tu nie straszy, tak mi podszedl ten paragraf pod to co wypisujesz, bo z tym oskarżaniem to przeginasz czasem.

Mustafari ty nawet nie próbuj swojego zdania tu pisać, cokolwiek myślisz a nie jest to przeciw dyrowi to po tobie. Tak to już jest.

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-05, 22:21   

Cytat:
Ja Ci powiem, że też mieszkam w Chojnie, czasem zajdę do tego CK zerknąć co dają

:mrgreen: :mrgreen: To cytat z Ciebie Siwy.... :mrgreen: :mrgreen:
Aleś się przez to "zerkanie" zaangażował... ;-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi