Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2012-03-30, 06:17
Radny Rafał Skrzyek odpowiada na wywiad T. Mazura w GCh
Autor Wiadomość
Makata
Gość
Wysłany: 2010-02-28, 22:08   

To już poniżej pasa.

Siwy
Gość
Wysłany: 2010-03-01, 08:55   

Clubman a skąd Ty masz takie info? Widzę, że jako jedyny wszystko dokładnie wiesz? Możesz nam napisać skąd takie info posiadasz? Pan Dyro osobiście Ci powiedział, czy jak?

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-01, 10:44   

Cytat:
Clubman a skąd Ty masz takie info? Widzę, że jako jedyny wszystko dokładnie wiesz?

A odpowiem Ci Siwy - Z plotek. :-P Bo dowiedzieć się czegokolwiek w Gminie wprost jest niemożliwością. Może Ty potrafisz mi jasno odpowiedzieć np. jak finansowane są świetlice wiejskie? Na ostatniej Sesji Pani Skarbnik próbowała na to pytanie odpowiedzieć i nie udało się jej.
A teraz serio - pożyjemy, zobaczymy. Trudno mi uwierzyć by "Dyro" pozbył się Takiej Specjalistki. :lol:

Siwy
Gość
Wysłany: 2010-03-01, 11:14   

No zobaczymy, też tego nie wiem. Ale w sumie z plotek to wiesz jak to jest. Ja już takie legendy słyszałem nieraz i mało co się okazywało prawdą. Trza poczekać i zobaczyć jak będzie w realu, nie ma co gdybać, bo można się ostro pomylić czasem.

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-01, 12:13   

Cytat:
bo można się ostro pomylić czasem.

Na cytat z Ciebie odpowiem cytatem z siebie z góry tej strony (czyli wróciliśmy do punktu wyjścia :lol: )
Cytat:
Mam nadzieje, że się mylę. Chciałbym się mylić.

Makata
Gość
Wysłany: 2010-03-01, 22:47   

I co te prognozowane zmiany przyniosą?

ślizgon
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-01, 23:15   

Nic nie przyniosą tylko pokażą jak się można śmiać Wielkiej Radzie w twarz! ;-) Tyle zwojowali!

roki23
Gość
Wysłany: 2010-03-03, 17:42   

hehe naprawde sie dyro im śmieje bo tam I.siedziała i bedzie siedziała.kto puści taka kase?chorzy jesteście?
Blecki chciałybys tak zarabiać na stacji

Siwy
Gość
Wysłany: 2010-03-03, 17:50   

No już nie siedzi. A Błęcki pewnie się na fotel Dyrka szykuje:) Tak chłopak z nim wojuje, żeby go wysiudać, że pewnie nawet już krzesełko obrotowe sobie kupił:)

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-03, 19:20   

Cytat:
A Błęcki pewnie się na fotel Dyrka szykuje:)

A gdzie on na fotel Dyrektora? Nawet w małej Cedyni nie dał sobie rady.....

Siwy
Gość
Wysłany: 2010-03-05, 12:14   

Tobie k....a to nikt nie dogodzi clubman. Relanium, herbatka z melisy? To Ty kumpel paniusi jesteś chyba, takie szczegóły, że głowa mała. Ja Ci powiem, że też mieszkam w Chojnie, czasem zajdę do tego CK zerknąć co dają ale tyle szczegółów co ty to nie znam. Może i racja jest częściowo po twojej stronie w niektórych sprawach ale skąd ty to wszystko czlowieku tak dobrze znasz? A pracownika też można zwolnić z dnia na dzień! Strasznie mnie ciekawi co ci Dyrcio takiego zrobił, że tak go nie lubisz, no bo chyba nie jesteś odrzuconym Panem B???

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-05, 12:35   

Cytat:
A pracownika też można zwolnić z dnia na dzień!

Można. Ale muszą być uzasadnione powody. Inaczej to się kończy w Sądzie Pracy i wysokim odszkodowaniem. W przypadku odwołania ze stanowiska dyrektora nie musi ich być. Pamiętaj, ze to regulują inne zasady.

Cytat:
Strasznie mnie ciekawi co ci Dyrcio takiego zrobił, że tak go nie lubisz, no bo chyba nie jesteś odrzuconym Panem B???

Ta ciekawość jest zrozumiała i nie tylko Ciebie ona dręczy... :-D

Cytat:
Tobie k....a to nikt nie dogodzi clubman.

Dogodzi - gdy nastanie ten czas, ze w Chojnie nie będzie w końcu szantażu pracą, manipulowania ludźmi, wszechobecnego, pazernego wypompowywania pieniędzy z miejskiej kasy. I nie pytaj na jakiej podstawie to napisałem, bo na dowody podparte dokumentami przyjdzie czas.

Siwy
Gość
Wysłany: 2010-03-05, 13:19   

A co ty tak straszysz clubman? Musisz byc jakas osobą z tej samej elity co oskarżeni, no bo masz dostęp do takich info, że aż jestem zaskoczony. I te dokumenty? No, no czekam na twoj popisowy numer, zobaczymy co się będzie dzialo.
Nie zawsze zwolnienie pracownika kończy się wysokim odszkodowaniem, znam to z doświadczenia.
A z tym,ze ci nikt nie dogodzi to jednak mam ja racje, bo sorry stary ale takie czasy nie nadejda. Nie ma szans, zeby wszyscy byli uczciwi i w porządku. Takze nie masz wyjscia, musisz przywyknąć. To juz może po smierci w raju, jak sie tam dostaniesz.
Nie ma ludzi do konca uczciwych. Nawet ja, ty i kazdy na tym forum - kiedys kogos oszukal, jedni bardziej, inni mniej ale zawsze!

czarny lud
Gość
Wysłany: 2010-03-05, 13:20   

jak Adaśko bedzie miec jaja i nie bedzie sie chciał kompromitować na całego to skieruje ją tam gdzie jej miejsce.W kolejke do urzedu pracy,hehe.

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-05, 13:38   

Cytat:
Nie ma szans, zeby wszyscy byli uczciwi i w porządku. Takze nie masz wyjscia, musisz przywyknąć. To juz może po smierci w raju, jak sie tam dostaniesz.

Zawsze mnie to zadziwiało. To ogólnospołeczne przyzwolenie na złodziejstwo, cwaniactwo, kombinatorstwo. To nie zabawne, ale doprowadziło do tego, że zwrot "WSZYSCY KRADNĄ" staje się samospełniającą się przepowiednią.
Cytat:
Nie ma ludzi do konca uczciwych. Nawet ja, ty i kazdy na tym forum - kiedys kogos oszukal, jedni bardziej, inni mniej ale zawsze!

No to ja wolę, żeby jednak trochę mniej ;-) Żeby ta granica przyzwoitości była jednak przesunięta. To co reprezentuje sobą wiadoma osoba nie odpowiada żadnym normom moralnym.
Cytat:
A co ty tak straszysz clubman?

Nie straszę.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi