Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2010-02-01, 13:16
Osobowość Roku 2009

Osobowość Roku 2009
Andrzej Krucewicz
5%
 5%  [ 12 ]
Gerard Lemke
5%
 5%  [ 11 ]
Jarosław Przygoda
34%
 34%  [ 73 ]
Dorota Dobak-Hadrzyńska
7%
 7%  [ 17 ]
Małgorzata Korzeniec
2%
 2%  [ 5 ]
Łukasz Kugler
11%
 11%  [ 25 ]
Barbara Andrzejczyk
33%
 33%  [ 71 ]
Głosowań: 214
Wszystkich Głosów: 214

Autor Wiadomość
trueguardian21
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-29, 21:46   

Admin poddał w wątpliwość przytoczone przeze mnie fakty - nie dziwię się. W ostatniej chwili ktoś przypadkowy chce zasiać ferment i osłabić rangę fajnego przedsięwzięcia jakim jest ten sondaż, którego zadaniem jest uhonorować pracę jednego z wielkich Chojnian. Też bronił bym tego co sam nadzoruję, aby skończyło się happy endem (ale niekoniecznie próbując rozmydlić sprawę). Ale dosyć o adminie, powrócę do sprawy. Moje dziecko zbyt szczegółowo opowiedziało mi przebieg tej lekcji. Niemożliwe aby kłamało. A skoro ono nie kłamie, a ja przedstawiam jego relację, czyli przebieg wykonania przez uczniów owego zadania to wyjścia są dwa: 1 uwierzyć, 2 sprawdzić.
Oto sposób. Proszę sprawdzić całkowitą ilość oddanych głosów w minioną środę pomiędzy 9.00 a 12.00 (nie koniecznie na konkretną osobę). Jeśli w tych godzinach zwyżkowały ilości oddawanych głosów to fakty się potwierdzą. Jeśli trzeba na PW Admina wyślę precyzyjnie przedział godzinowy tej właśnie lekcji z podaniem konkretnej klasy. Po powyższych postach admina dzisiaj powtórnie zapytałem swoje dziecko czy głosowaliście rzeczywiście na informatyce, czy może z innego miejsca w szkole. Odpowiedziało, że na informatyce podając kolejne szczegóły. Głosowanie nie trwało 10 minut lecz całą lekcję. Zapytałem dlaczego tak długo? Odp. Bo kompy muliły i nie wszyscy mieli swoje konta pocztowe, więc zakładali je na potrzeby tej lekcji i tego głosowania. Na pytanie: czy wszyscy głosowali? Otrzymałem odpowiedź: poza jednym bo on nie potrafi takich czynności wykonać.
Przytoczyłem fakty, nie chcę nikogo obrazić, popieram działania redakcji - to może być ciekawy portal działający jak sama nazwa wskazuje 24 h na dobę. Gazety nie mają takiej siły. On już takim się staje, a na pewno będzie jeśli nie zaczniecie bawić się w politykę a koneksje mogą do tego kusić. Skorzystałem z okazji i napisałem co myślę o wschodzącym chojeńskim portalu. Ale chwila :?: :!: my nie wybieramy portalu roku lecz .......
Pozdrawiam admina i pozostałych forumowiczów.
PS Ta lekcja informatyki ma dobre strony :!: Moje dziecko odpowiednio nauczone pokazało mi jak szybko dokonać rejestracji na portalu. No i jestem.
Czytałem o tym sondażu w gazecie ale nie przywiązałem do tego zbytnio uwagi - do środy.

admin 
Administrator

Wysłany: 2010-01-29, 22:13   

Nie twierdzę że Twoje dziecko kłamie, tegoroczna edycja "Osobowości Roku" jest pierwszym takim przedsięwzięciem w naszym regionie, można powiedzieć że uczymy się na błędach. W przyszłym roku na pewno nieco zmienimy formę. Przyznam że w ostatnich dniach było kilka takich, kiedy aktywność rosła, większość "fikcyjnych" kont starałem się "wyłapać" - nie są nam potrzebni użytkownicy którzy zarejestrują się raz a później zapominają o swoim koncie.
Wszelkie uwagi oczywiście przyjmujemy i postaramy się w przyszłości funkcjonować i działać jeszcze lepiej. Pozdrawiam

lite_off
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-30, 13:59   

Admin nie przejmuj się!!!Wszystkich nie upilnujesz,a na uczciwość ludzi nie ma co liczyć!!! szkoda...

wuwu3 
Przypadkowy Przechodzeń
wuwu3

Wysłany: 2010-01-31, 10:59   

a może by tak zrobić plebiscyt pn. "najlepszy nauczyciel w Chojnie" dla wszystkich uczących się w naszych szkołach, pozdrówka

porki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-01, 09:00   

Wyniki, wyniki... czekamy :)

07SIWEK07 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-02-01, 13:09   

TAK!!! Myśle ze jest to bardzo dobry wybór!! :-D

admin 
Administrator

Wysłany: 2010-02-01, 13:16   

Głosowanie zostało zakończone. Temat zostaje zamknięty. Zapraszam do dyskusji w tematach które można znaleźć w dziale "Aktualności.
W plebiscycie zwycięża Jarosław Przygoda. Wszystkim internautom, dziękujemy za oddane głosy.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi