Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2010-02-01, 13:16
Osobowość Roku 2009

Osobowość Roku 2009
Andrzej Krucewicz
5%
 5%  [ 12 ]
Gerard Lemke
5%
 5%  [ 11 ]
Jarosław Przygoda
34%
 34%  [ 73 ]
Dorota Dobak-Hadrzyńska
7%
 7%  [ 17 ]
Małgorzata Korzeniec
2%
 2%  [ 5 ]
Łukasz Kugler
11%
 11%  [ 25 ]
Barbara Andrzejczyk
33%
 33%  [ 71 ]
Głosowań: 214
Wszystkich Głosów: 214

Autor Wiadomość
slawek3040 
Początkujący dyskutant

Wysłany: 2010-01-26, 13:32   

wmichał napisał/a:
:-P brawo, pani Basia wie co robi, :-/ niech dzieciaki się uczą: co i jak, im szybciej tym lepiej, :evil:
może nie będę miały przechlapane, jak większość z nas, ech samo życie :roll:

Złe trafienie.Nie o Basie tu chodzi.Jeśli chodzi o ciebie wmichał to decydując się na dzieci przemyśl to,bo dzieciaka za szybko wciągniesz w jakieś gówno.

mojewtw
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-26, 19:54   

Sławek 3040, nie zrozumiałeś mojej ironii, a szkoda, no cóż, - " reszta jest milczeniem", pozdrawiam :shock:

[ Dodano: 2010-01-26, 19:57 ]
chyba nie wszystkie wypowiedzi dochodzą na forum, dziwne :-P

ferdek 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-01-26, 21:47   

kurcze, co tu się dzieje????? Chojna to jednak wioska jest :cry: Nawet w tak "nieszkodliwym" temacie szopki trzeba robić ..... Nie mam nic do p.Andrzejczyk, p. od informatyki, czy p.Przygody.... ale te tragi-komiczne komentarze klakierów ??!!!!!!! ŻENADA !!!!! Przecież to nie Oskary !!!!! Wystarczyło kulturalnie zagłosować przy wybranym nazwisku, bo tylko to się liczy. A teraz wybrana osoba to raczej może się bardziej wstydzić wyróżnienia, niż nim cieszyć ..... A szkoda .....

manieeek 
Początkujący dyskutant

Wysłany: 2010-01-27, 20:13   

No cóż Ferdek popieram ciebie, ale gdzie błoto tam i świnie się znajdą aby się w nim potaplać.....

wmichał
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 22:35   

Ferdek, zgadzam się z Tobą, warto jednak wiedzieć, co inni mieszkańcy myślą, a z ta wioską się nie zgadzam, Chojna to miasto, moje miasto i jest mi tu całkiem dobrze, pozdrówka dla wszystkich :lol:

admin 
Administrator

Wysłany: 2010-01-27, 22:40   

Panowie, ja zawsze powtarzam sobie tak: Nie ma co narzekać... i tak źle nie trafiliśmy. Mogliśmy urodzić się np. na Syberii lub w Chinach i albo całe życie kopać w mroźnej ziemi albo składać chińskie zabawki za 100 euro miesięcznie. Jeżeli komuś się nie podoba nasza piękna miejscowość zawsze może przeprowadzić się np. do Gryfina, które według mnie jest brzydkim, nawet bardzo brzydkim miastem.

jerry
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 23:45   

sławkowi3040 i Balooonowi nic się kompletnie nie podoba, Czerpią radość z nabijania forum głupimi i bezsensowymi postami, robią tylko "zadyme". Mimo że chłopaki mają -eści lat to są niestety klasycznym przykładem dzeci neo - może wejdźcie sobie na czat "Nastolatki" na interi i będziecie rozmawiać z ludzmi na swoim poziomie. Z takimi burakami to to forum nigdy nie bedzie normalne.

[ Dodano: 2010-01-27, 23:46 ]
Dodam jeszcze tyle: byście się wstydzili, osoby niby publiczne, znane w regionie i takie durnoctwa po internecie pisać

Baloooon
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-28, 00:12   

ja się bardziej martwię tym, że w naszej gminie nie jest normalnie....
Widzę jerry że masz duże doświadczenie we wchodzeniu na czata....
Dobrze że chociaż takie!!!
A zapomniał bym, zdjęcie jeszcze robisz....

wmichał
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-28, 08:43   

e tam, nie kłoćcie się...panowie, jest pięknie, jeździ się wprawdzie nienajlepiej ale wszystkie brudy przykryte i jest biało, powinniśmy się wspierać, ADMIN SŁUSZNIE ZAUWAŻYŁ, dobrze że jesteśmy tu, w naszej Chojnie a nie , jak powiedział Gaduła, w Gryfinie, brr, pozdrawiam wszystkich :lol:

trueguardian21
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-29, 00:46   

Panowie my nie wybieramy miasta roku 2009 lecz osobowość roku 2009. Odeszliście od meritum sprawy. Proponuję nowy temat lub powrót do właściwego.
Jestem tu przypadkiem za sprawą mojego syna. Dwa dni temu po powrocie do domu ze szkoły (SP 2 Chojna) zapytany przeze mnie: co ciekawego robiłeś dzisiaj na lekcjach? rozpoczął od zadania jakie zleciła pani od informatyki. Oto pokrótce jego przebieg. Pani powiedziała, że dzisiaj waszym zadaniem będzie głosowanie na pewnej stronie www. Krok po kroku podawała instrukcje jak zarejestrować się na portalu chojna24.pl a następnie zagłosować tym portalu na osobowość roku. W trakcie podawania tych instrukcji poleciła, aby podczas rejestracji wypełniając pola formularza ograniczyć się tylko do tych z gwiazdką (na resztę szkoda czasu). Po aktywowaniu konta i powtórnym zalogowaniu się na stronie chojna24.pl dzieci miały dokonać głosowania. Pani była bezstronna :mrgreen: powiedziała, że dzieci mogą głosować na kogo chcą. Zapytałem a na kogo ty głosowałeś? Odpowiedział, że przeczytał te nazwiska i stwierdził, że nie zna z tej listy nikogo poza panią, która nad nim stoi i jeszcze jedną panią, która też uczy w tej szkole, po czym zagłosował na panią, która zleciła wykonanie tego zadania. Przypuszczam (również na podstawie wypowiedzi wcześniejszych do tego tematu), że taka procedura odbyła się w wielu klasach. To można łatwo sprawdzić za pomocą małego sondażu podczas przerwy - pytanie tylko po co? Przecież działania Pani są transparentne i cel oczywisty. Dzieciom nie zlecono głosowania na stronie Dysney`a na osobowości dobrze im znane tupu kaczor Donald, Myszka Miki czy pies Pluto lub inne Hanay Montana i Bravo Girl. Zakładając, że tylko połowa klasy zagłosowała na panią (jedną znad głowy lub drugą zza ściany = koszula bliższa ciału) a reszta na przypadkowych znanych lub nieznanych wybrańców, to po pomnożeniu tego wyniku przez liczbę klas, które głosowały uzbiera się kilkadziesiąt.
Pobudki zlecenia takiego zadania są bardzo logiczne :-D . Nie będę się rozwodził nad postawą pani, to pozostawię czytelnikom. Puenta nasuwa się prosta - Pajdokracja manipulowana. Nie dziwmy się wcześniejszym wpisom typu: głosowałam na panią bo się uśmiecha i żartuje lub Jarek na prezydenta. Dzieciaki dostały zadanie i dzieciaki wybiorą osobowość roku. Kto wygra? :!: KOZIOŁEK MATOŁEK :!: - Bez urazy Panie Kornelu. To głosowanie po takich działaniach trącających mocno siarkowodorem :oops: nie ma sensu. Admin nie wychwyci wszystkich "koziołków". Myślę, że przytoczone z życia szkoły fakty uświadomią głosującym jaką siłę mają Wasze głosy wobec opisanego zmasowanego zjawiska.
Pozdrawiam mieszkańców Chojny i wszystkich kandydatów w tym sondażu - !!! Prawie wszystkich.

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-29, 09:18   

Powyższa sytuacja idealnie obrazuje poziom moralny naszych chojeńskich "elit". I tu redakcja serwisu może sobie pogratulować sukcesu.

admin 
Administrator

Wysłany: 2010-01-29, 09:44   

Nie wiem czy to co napisał trueguardian21, jest prawdą, ale właśnie patrzę na wyniki głosować, co prawda kilka nieaktywnych osób zostało usuniętych, na obecną chwilę nie widzę niepokojących głosów w sondzie. Nie było sytuacji, żeby w przeciągu jakiegoś okresu czasu, weszły osoby które jednym ciągiem zagłosowały na jednego kandydata.

W niektórych przypadkach, wstyd mi że mieszkam w Chojnie, może nie o tyle że mieszkam, ale że w naszym pięknym mieście bytują tacy ludzie.
Drodzy państwo, to jest plebiscyt, pierwszy. Jest wiele niedociągnięć, z roku na rok będzie coraz lepiej, dzięki temu coś w naszym mieście żyje. Jest portal, coś staramy się robić, ale widzę że wszystko można popsuć? Proponuję zastanowić się nad tym co niektórzy piszą.

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-29, 10:22   

To może trochę więcej -
Mój wpis nie był atakiem na Redakcję Serwisu. Nawet odwrotnie - gratuluję pomysłu i wypełnienia luki medialno-rynkowej w regionie. Życzę powodzenia i życzę sukcesu.
Życzę powodzenia prowadzenia platformy swobodnej wymiany myśli i opinii. Pojawią się tu zapewne wpisy, które nie będą po politycznej myśli Redakcji, lecz właśnie to będzie sukcesem. Oznaczać to będzie Waszą wiarygodność.
Gratuluję pomysłu plebiscytu. Wyżej opisane sytuacje (to już któryś taki wpis) oceniłem jako "idealne obrazowanie stanu moralnego chojeńskich elit". I jest to pierwszy poważny sukces redakcji i piszę o tym serio. Bo rozmawiamy, głosujemy na ludzi, którzy są lokalnymi wyznacznikami poziomu społeczności, do której należymy. A teraz pojawi się moja, ostra opinia - Chojna, miasto kościołów i burdeli.

zygfryd 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-01-29, 10:34   

moja opinia jest taka-masz gdzie pobzykac,a pozniej sie wyspowiadac :-P i jeszcze marudzisz :mrgreen:

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-29, 10:52   

Wykpić, zygfrydzie, można wszystko.....

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi