Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2010-02-01, 13:16
Osobowość Roku 2009

Osobowość Roku 2009
Andrzej Krucewicz
5%
 5%  [ 12 ]
Gerard Lemke
5%
 5%  [ 11 ]
Jarosław Przygoda
34%
 34%  [ 73 ]
Dorota Dobak-Hadrzyńska
7%
 7%  [ 17 ]
Małgorzata Korzeniec
2%
 2%  [ 5 ]
Łukasz Kugler
11%
 11%  [ 25 ]
Barbara Andrzejczyk
33%
 33%  [ 71 ]
Głosowań: 214
Wszystkich Głosów: 214

Autor Wiadomość
meridius9
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-24, 23:41   

Nie mam nic przeciwko zgłoszonym kandydatom. Każdy z nich wyróżnia się w działaniach na rzecz naszego miasta. Każdy z nich po części zasługuje na to wyróżnienie ufundowane przez Naszą Gazetę. Lubię bardzo sport, a zwłaszcza sporty walki. Jarek Przygoda i jego klub działa z powodzeniem od kilku lat i jak dotąd wszystko wskazuje na to, że kilkunastu zawodników (w porywach do kilkudziesięciu) znalazło sposób na rozwój swoich umiejętności. Zamiast z nudów tłuc w komputer lub włuczyć się po zakamarkach miasta trenują pod bokiem super trenera sport z wyższej półki. Jednakże zagłosuję na tego faceta, który w godny naśladowania sposób :idea: z wielkim oddaniem kształtuje od wielu lat nie setki, lecz to już chyba tysiące młodych Chojnian (w tym wielu olimpijczyków, mistrzów, laureatów, prymusów). To ich rzesze powrócą po studiach do Chojny, aby kreować naszą rzeczywistość. Postawię (będąc w rozterce pomiędzy boksem, tudzież poezją i muzyką) na tego, który chyba nie przypadkowo już jest numerem 1 na liście kandydatów.
Pozdrawiam forumowiczów i czytelników młodej ale dobrej NG ;-)

wiewin43
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-25, 10:17   

wszystkie wypowiedzi czytałam i zgadam się... prawie ze wszystkimi.
Mam jednak swoją kandydaturę - Pana Gerarda Lemke, mój były nuczyciel,
człowiek prawy, zaangażowany w chojeńskie problemy i właśnie na niego oddaję swój głos, pozdrawiam wszystkich :lol:

marian83
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-25, 11:04   

Znam Andrzeja Krucewicza ze szkolnej ławy. Z tym, że ja byłem w tej ławie, a on przy tablicy w roli nauczyciela. Zgadzam się w pełni z Poldim i meridiusem9. To trzeba przeżyć. Najtrudniejszy przedmiot kontra taki nauczyciel.
Pozdrawiam forumowiczów i redakcję :-)

Maciekosz 

Wysłany: 2010-01-25, 14:12   

Pani Barbara Andrzejczyk, bardzo miły nauczuciel :-) Lubi żartować i często sie śmieje :-D Pani Basia rządzi 8-)
Ostatnio zmieniony przez Maciekosz 2010-01-25, 14:18, w całości zmieniany 1 raz  

*Agoras* 
*Uczeń*

Wysłany: 2010-01-25, 14:13   

Witam jestem uczniem pani Basi Andrzejczyk. Jest to bardzo dobra osoba, zagłosowałem na nią. Lubi żarty i miło odnosi się do uczniów . Pani Basia traktuje wszystkich z powagą , dlatego oddałem na nią mój głos.

Pozdrowienia dla pani Barbary :-D

[ Dodano: 2010-01-25, 14:17 ]
Nie znam innych, myślę, że to dobre osoby ale pani Basia jest jedyna w swoim rodzaju.
(Info): Jako uczeń będę się tu udzilał. Chociarz jestem w 6 klasie. :-)

[ Dodano: 2010-01-25, 14:20 ]
Myślałem, że zagłosuje na panią Dorote, ale pani basia rządzi

kinga221097
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-25, 14:21   

na pana jarka przugodę on tu kóluje!!!!!!!!!!!!!!!

ja
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-25, 16:33   

JAREK NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!!! :-D

slawek3040 
Początkujący dyskutant

Wysłany: 2010-01-25, 21:02   

SKANDAL?Pani nauczycielka od informatyki w szkole podstawowej uczy dzieci rejestracji na serwerach.Ok niech uczy.Ale po kiego diabła każe się rejestrowac jedenastolatkom na Chojna 24 i do tego zmusza do głosowania na osobowość roku?Dzieciaki pojęcia nie mają kto jest kim! Do tego owa pani nauczyciel widnieje jako nominowana.I gdzie tu logika?Wychowuję dzieciaka żeby nie wpadły w sidła płatnych rejestracji na necie a taka osobowość pokazuje co potrafi.Może teraz zagłosujemy na DEBILA roku??? :evil: :evil: :evil:

admin 
Administrator

Wysłany: 2010-01-25, 21:27   

A skąd domysły że pani nauczycielka każe logować się dzieciom w szkole?

slawek3040 
Początkujący dyskutant

Wysłany: 2010-01-25, 21:31   

To nie domysły ps.dzieciaki mówią co i jak w szkole.Zerknij tylko na dzisiejsze statystyki :mrgreen: :mrgreen: .regularnie co pare minut od 8.00 do póznego popołudnia nowy użytkownik :shock:

admin 
Administrator

Wysłany: 2010-01-25, 21:48   

No tak, faktycznie nie zauważyłem (dzięki za cynę). Ale spokojnie, dzisiaj od rana monitoruję sytuację, użytkownicy nie mogą się rejestrować po raz drugi na ten sam adres e-mail. Poczta internetowa jest potrzebna aby aktywować konto - użytkownicy którzy nie aktywują się w przeciągu 1-2 godzin - nie mogą w pełni korzystać z portalu i zostają usunięci. Również dziwne nazwy np. Kamil1234 i Kamil12345 są usuwane jeżeli logują się z tego samego adresu IP/hosta.

wmichał
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-25, 23:22   

:-P brawo, pani Basia wie co robi, :-/ niech dzieciaki się uczą: co i jak, im szybciej tym lepiej, :evil:
może nie będę miały przechlapane, jak większość z nas, ech samo życie :roll:

SakuśaLoffana 

Wysłany: 2010-01-26, 10:05   

Gerardzik =* Mój Loff ;*

[ Dodano: 2010-01-26, 10:08 ]
Mam na imie Anna Lemke buziak dla ciebie ;*

signature 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-01-26, 11:14   

Nie uczę informatyki. Nigdy nie informowałam dzieci o tej stronie . Od poniedziałku jestem na zwolnieniu ponieważ się rozchorowałam . Na chojna24 nie wchodziłam od kilu tygodni. Pozdrawiam Barbara Andrzejczyk

PRZEMEK 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-01-26, 11:56   

DZIECI MOWI PRAWDE !!! prosze pamietac

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi