Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2010-02-01, 13:16
Osobowość Roku 2009

Osobowość Roku 2009
Andrzej Krucewicz
5%
 5%  [ 12 ]
Gerard Lemke
5%
 5%  [ 11 ]
Jarosław Przygoda
34%
 34%  [ 73 ]
Dorota Dobak-Hadrzyńska
7%
 7%  [ 17 ]
Małgorzata Korzeniec
2%
 2%  [ 5 ]
Łukasz Kugler
11%
 11%  [ 25 ]
Barbara Andrzejczyk
33%
 33%  [ 71 ]
Głosowań: 214
Wszystkich Głosów: 214

Autor Wiadomość
admin 
Administrator

Wysłany: 2010-01-01, 12:56   Osobowość Roku 2009

Przez ponad dwa tygodnie można było zgłaszać swoje kandydatury do internetowego plebiscytu ogłoszonego przez nasz portal "Osobowość Roku". Dziś przedstawiamy kandydatów i zapraszamy do głosowania.
Z pośród nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy 7 osób, które swoimi czynami wyróżnili się w 2009 roku, oto oni:
- Andrzej Krucewicz (nauczyciel fizyki w Gminazjum w Chojnie, opiekun brązowych medalistów Mistrzostw Polski szkół i ośrodków szkolno - wychowawczych w warcabach),
- Gerard Lemke (prezes Chojeńsko-Gryfińskiego Stowarzyszenia Wspólnej Europy),
- Jarosław Przygoda (założyciel i trener klubu bokserskiego "Garda" w Chojnie, jego podopieczni odnoszą sukcesy zarówno w Polsce jak i zagranicą, jest również wychowawcą w Domu Dziecka),
- Dorota Dobak-Hadrzyńska (chojeńska poetka),
- Małgorzata Korzeniec (kierownik ŚDS w Chojnie)
- Łukasz Kugler (prezes Klubu Motorowego, inicjator i organizator sportów motorowych w Chojnie)
- Barbara Andrzejczyk (od kilku lat, organizatorka między innymi Mikołajek dla dzieci z Chojny i okolic, opiekunka zespołów muzycznych)
Na Wasze głosy czekamy do końca stycznia, aby zagłosować należy zarejestrować się w serwisie.

osobowsc_roku.jpeg
Plik ściągnięto 10107 raz(y) 4,8 KB

Ostatnio zmieniony przez admin 2010-02-01, 08:50, w całości zmieniany 9 razy  

jerry
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-01, 12:59   

Świetne kandydatury. Dobrze, że nie ma tu polityków, tylko zwykli ludzie

Baloooon
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-02, 14:42   

jerry napisał/a:
Świetne kandydatury. Dobrze, że nie ma tu polityków, tylko zwykli ludzie

Nie wiem jerry, dlaczego uważasz polityków za ludzi nie zwykłych......
Cieszę się natomiast, że nawet ty przyznajesz, iż nasi politycy nie nadają się na osobowość roku...
Ale kto wie może zaraz po wybraniu osobowości roku, zaczniemy wybierać malinę roku....
Oj będzie się działo... Walka będzie zacięta :mrgreen:

manieeek 
Początkujący dyskutant

Wysłany: 2010-01-02, 17:27   

Co do maliny to jestem za.... a nawet przeciw.
to może już dzisiaj zaczniemy zbierać kandydatury? Do Admina: strzel nową sondę.
Tytuł: Malinka(polityk) roku. Tylko najpierw zwiększ transfer na serwerze - może być gorąco, a na najbliższej radzie głównym tematem będzie: już zostałem czy jeszcze nie zostałem zgłoszony......

Baloooon
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-02, 21:38   

popieram!!!
ale krzywdzące by było, gdybyśmy ograniczyli się tylko do polityków... :mrgreen:
Myślę że w pierwszej dzisiątce mógłby znaleźć się np. urzędnik, który dał ciała z wodą...., może nawet załapał by się komendant straży miejskiej :mrgreen:

alvaro 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-01-04, 19:48   

Jarosław Przygoda !!!!!! :-D

ferdek 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-01-05, 18:56   

O! Widać, że pan Przygoda ma już swój fanklub :mrgreen: ale nominacje zostały już podane, teraz wystarczy tylko kliknąć w sondzie ;-)

admin 
Administrator

Wysłany: 2010-01-06, 20:51   

Do końca głosowania jeszcze 25 dni. Na początku lutego poznamy zwycięzce. Tymczasem coś dla rozluźnienia atmosfery i do "pośmiania" dla tych którzy interesują się krajową polityką.

http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=196a5

paciao 
Przypadkowy Przechodzeń
paciao

Wysłany: 2010-01-07, 23:47   

JAREK PRZYGODA.

frankie_douhlaz 
Początkujący dyskutant

Wysłany: 2010-01-11, 11:20   

Mamy tutaj ciekawy zestaw osobowości, każda z osób robi, zrobiła coś pożytecznego dla "nas" w minionym roku.
Wybór na pewno nie będzie łatwy.
Moje typy wyglądają następująco:
- Andrzej Krucewicz
- Jarosław Przygoda
- Małgorzata Korzeniec
- Łukasz Kugler

T.W.Prawda 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-01-11, 16:14   

Kto wybierał te osoby??? Brakuje jeszcze kilku niezależnych i nie komercyjnych osób

admin 
Administrator

Wysłany: 2010-01-11, 19:29   

T.W.Prawda napisał/a:
Kto wybierał te osoby??? Brakuje jeszcze kilku niezależnych i nie komercyjnych osób

Pod koniec grudnia internauci wybierali swoich kandydatów. Imiona i nazwiska wraz z uzasadnieniem wyboru przesyłali na adres e-mail chojna24@e-mail.net.pl oraz na forum.

Poldi 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-01-15, 13:37   

Andrzej Krucewicz nr 1, nie tylko za ubiegły rok, ale również za poprzednie kilkanaście lat działalności. Najlepszy nauczyciel w Chojnie.

marek 
marek

Wysłany: 2010-01-16, 21:33   

głosuje na Jarka Prztgodę znam go bardzo dobrze i myślę że nie ma w Chojnie osoby która zainwestowała tyle pieniędzy i czasu ile Jarek (mógłby dom wybudować :-D ). jego zawodnicy trenują 6 razy w tygodniu startują i wygrywają turnieje w Polsce i za granicą, przebywają na obozach letnich i zimowych (które Kluby mają takie możliwości i to wszystko Jarek im załatwia) a śledze i wiem że w tym roku przynajmniej dwóch chłopaków na 99% zdobędą Mistrza Polski!!!. Boks to sport dla elity, a już o Gardzie jest głośno w Polsce i w Niemczech. Wielkie gratulacje dla zawodników i trenera.

malcolmseven
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-23, 20:18   

Masz rację Poldi. Ja też uważam, że Krucewicz to najlepszy nauczyciel - nie znam lepszego. On wyróżniał się nie tylko 2009 ale tak jak napisałeś od kilkunastu lat (może nawet 20). Nasze chojeńskie media co chwilę publikują artykuły o sukcesach jego uczniów. Co ciekawe, że nie tylko z fizyki, ale widziałem także z ekologii, astronomii, warcabów a kiedyś też z lotów balonowych i ruchu drogowego (konkurs dla rowerzystów, czy coś w tę nutę). Wygrywa w powiecie, województwie, Polsce i czytałem też, że w zawodach międzynarodowych i mistrzostwach świata (w warcabach lub szachach). Człowiek z wielką pasją i jakie PROMO dla Chojny :!: Nie wiem co bardziej do niego pasuje - człowiek orkiestra, omnibus czy talent hunter a może wszystkie naraz.
Wielki szacun dla niego. Takich więcej :->

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi