Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2012-07-11, 05:28
List czytelnika w sprawie przeprosin w 'Naszej Gazecie'
Autor Wiadomość
admin2 
Straszny Gaduła
Administrator

Wysłany: 2010-11-18, 07:24   List czytelnika w sprawie przeprosin w 'Naszej Gazecie'

W odpowiedzi na przeprosiny redaktora naczelnego "Naszej Gazety", które ukazały się w ostatnim wydaniu na stronie 11-ej, chciałem wyrazić swoje oburzenie formą przeprosin.

Każdy człowiek szanujący swoje prawa skazany przez sąd nie pozwoliłby sobie na takie haniebne zachowanie jakie pan Jacek Fedorowicz przedstawił w swojej gazecie czytanej przez różne grupy społeczne umieszczając przeprosiny niczym ogłoszenie reklamowe oprawione z ramkę i wstawione 'na odwal się", "bo ktoś mi kazał" . Żenująca jest także forma w jakiej szanowny pan naczelny toczy wojnę wyborczą z tymi którzy stoją po drugiej stronie sceny politycznej.

Jako młodemu człowiekowi niekiedy jest mi ogromnie wstyd kiedy obserwuję pana równie jako młodego mieszkańca gminy Chojna dopuszcza się do publikacji kłamliwych informacji tym samym wprowadzając opinię publiczną w błąd. Jeśli czuje się pan choć trochę redaktorem (za jakiego pan się uważa) winien pan wiedzieć że media POWINNY stać się niezależne a czytając pańskie pismo miewam wrażenie że nie jest one niezależne a zależne poniekąd uzależnione od wojenek politycznych.

czytelnik
Dane autora do wiadomości redakcji.
Ostatnio zmieniony przez admin 2010-11-19, 07:47, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi