Poprzedni temat «» Następny temat
SONDA: Czego najbardziej brakuje w Chojnie?

Czego najbardziej brakuje w Chojnie?
Kina
23%
 23%  [ 23 ]
Centrum Handlowego
3%
 3%  [ 3 ]
Pływalni
46%
 46%  [ 45 ]
Lodowiska
2%
 2%  [ 2 ]
Hali widowiskowo-sportowej
24%
 24%  [ 24 ]
Głosowań: 97
Wszystkich Głosów: 97

Autor Wiadomość
Kris
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-26, 16:27   

Piszecie coś hala sportowych... Wystarczy dobra sala gimnastyczna. My nie organizujemy to mistrzostw świata. Po co budować coś, co się nie przyda. Wybudować mury i zostawić jak nasz szpital na ul.Odrzańskiej? Ktoś wspomniał o kręgielni, o pływalni.. Ludzie, macie pojęcia jakie to pieniądze? Zdajecie sobie sprawę, że nikt nie byłby w stanie tego utrzymać? A jeżeli próbowaliby, to ceny byłby astronomiczne. Chojna to nie Sopot, to nie Kurnik, który odwiedzają rzesze turystów. To czego to miasto potrzebuje to wg mnie:
- fontanna, w jakimś parku, zawsze to miło zawiesić wzrok na takim obiekcie; mi osobiście marzła się zawsze fontanna na skrzyżowaniu koło WOP-u, ale nie będę się rozpisywał dokładnie jak to sobie wyobrażam, bo mam dużą fantazję a mało czasu,
- ścieżki, chodniki wokół murów miejskich; to oczywiście wiązałoby się z likwidacją działek pod murami, ale takie jest moje zdanie,
- odrestaurowanie murów miejskich i udostępnienie wież dla zwiedzających,
- oczek wodnych w parkach, woda i roślinność to dobre połączenie,
- parku z prawdziwego zdarzenia obok bramy barnkowskiej, w kierunku kolonii,
- jednokierunkowych uliczek,

Ryaan
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-28, 19:03   

Kris napisał/a:
- oczek wodnych w parkach, woda i roślinność to dobre połączenie,

Oczko wodne to my już mamy :-?

Zdjęcia wykonane wiosną tego roku.

A ja bym proponował odrestaurowanie stadionu górnego na ulicy Wojska Polskiego. Na dolnym ani na orliku grać nie można, a górny to śmiech na sali - kępy + pagórki + kotlinki + grzybki + kwiatki :-?

Kris
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-02, 11:18   

Stadion wg mnie mniejszy priorytet ;-) . Ludzi to tam wielu nie chodzi (pomijając piłkarzy i kibiców co mecz).

Ryaan
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-02, 14:58   

Kris napisał/a:
Stadion wg mnie mniejszy priorytet ;-) . Ludzi to tam wielu nie chodzi (pomijając piłkarzy i kibiców co mecz).

Muszę się z tobą nie zgodzić - gdyby wyremontować stadion, to młodzież może zamiast niszczyć przystanki autobusowe, chodziła by tam grać w nogę :-)

Kris
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-02, 15:24   

Moim zdaniem, Ci którzy chcą chodzić na stadion już to robią. Nie spodziewałbym się jakiegoś wzrostu zainteresowania piłką z powodu renowacji stadionu. Ludzie, którzy dewastują mienie społeczne będą to robić dalej. Lekiem na to, wg mnie byłyby większe kary za akty wandalizmu. Poza tym, co rozumiesz przez wyremontowanie stadionu? Poprawę murawy? Bo na budowę kompleksu sportowego, to bym nie liczył ;-) .

Ryaan
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-02, 23:38   

Nie chodzi mi o budowę stadionu na miano Stamford Bridge czy Alianz Arena :mrgreen: Mam na myśli chociaż drobne zmiany, typu wyrównanie boiska cz postawienie płotów za bramkami tak, by piłka nie wpadała na pole. Mogli by tam również zrobić trybuny, nawet takie malutkie, żeby było gdzie posiedzieć.

Kris
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-03, 00:50   

W sumie racja. Nasz stadion ogólnie jest bardzo fajnie położony, w niecce i rzeczywiście przydałoby mu się godne ogrodzenie. Co do trybun, to ja tego nie widzę. Raczej nie jest w Chojnie niezbędna kolejna trybuna w rodzaju "Żylety", czy "Młyna" :mrgreen: za bramką. Postarajmy się, aby zapełnić to co mamy :-D

Ryaan
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-03, 11:32   

Nie chodzi mi o trybunę za bramkami, tylko za budkami, tam gdzie zawsze krzaki rosną (teraz skoszone). Latem ciężko wyciągnąć piłkę z 2m pokrzyw :-/

Mieszkaniec
Gość
Wysłany: 2012-04-02, 09:50   

Właściwie to brakuje tego wszystkiego co jest zawarte w ankiecie!

matylda
Gość
Wysłany: 2012-04-02, 10:16   

Rozumu najbardziej brak.

gość
Gość
Wysłany: 2012-04-02, 12:35   

W Chojnie nic nie brakuję pływalni nikt nie utrzyma .Na wioskach w świetlicach brakuję aktywności dzieci kożystają tylko od poniedzałku do piątku .Rodziców nie stać na dojazdy do CK ...Dawid uczy tańczyc w Ck my na wioskach chetnie też skorzystamy ..Chcemy uczyc się spiewu jak dzieci z Lotniska i Godkowa i w soboty otwarte świetlice ....

gosc
Gość
Wysłany: 2012-04-02, 13:09   

HALA WIDOWISKOWO SPORTOWA

Mikrasss 
Przypadkowy Przechodzeń
Mikrasss

Wysłany: 2012-04-02, 13:36   

A ja od dawna mam ochotę pograć w bilarda za znajomymi, a w Chojnie nie ma gdzie. Chojna wymarła. Lata 90' były najpiękniejsze dla Chojny. Teraz młodzi pouciekali do Szczecina na studia i do pracy. Młodsi siedzą na fb i innych portalach bo na Chojnie dobrej "miejscówki" nie ma na dobre spędzenie czasu nie wydając przy tym kupę kasy. Sporo bym mógł pisac o tym czego brakuje, nie chodzi o duze inwestrycje, ale takie ktore urozmaicą nam mieszkańcom Chojny wolny czas. Fontanna dobry pomysł. W tamtym roku remontowali troszke byłe miejsce po fontannie, miałem nadzieje ze odrestaurują ją i będzie na nowo działąć, ale niestety pomyliłem się. w tym miejscu wystają jakieś kable chyba pod przyszła lampe. O scieżkach rowerowych pomażyć można, bo chodniki w centrum Chojny wymagają wymiany na nowe. osobiscie wole pojechać do Schwedt nad Odre gdzie kilka lat wstecz zrobili tam ładną miejscówke i ścieżke rowerową. Kończe bo godzinami można by było opisywać Chojeńskie braki...

OLA
Gość
Wysłany: 2012-04-02, 16:06   

Z MIŁĄ CHĘCIĄ POSZŁABYM Z RODZINĄ W CHOJNIE DO KINA:))

mieszkanka
Gość
Wysłany: 2012-04-02, 16:16   

Moim zdaniem w Chojnie brakuje ośrodka sportowo-rekreacyjnego, który zawierałby hale sportowa, basen (mógłby być tylko na sezon letni i odkryty) i lodowisko. Za wymienione atrakcje można by było płacić, ale niewielka sumę. Również miło by było, gdyby ulice w Chojnie zostały wyremontowane szczególnie w centrum.Proszę o poważne potraktowanie mojej propozycji.

Odpowiedz do tematu