Poprzedni temat «» Następny temat
SONDA: Czego najbardziej brakuje w Chojnie?

Czego najbardziej brakuje w Chojnie?
Kina
23%
 23%  [ 23 ]
Centrum Handlowego
3%
 3%  [ 3 ]
Pływalni
46%
 46%  [ 45 ]
Lodowiska
2%
 2%  [ 2 ]
Hali widowiskowo-sportowej
24%
 24%  [ 24 ]
Głosowań: 97
Wszystkich Głosów: 97

Autor Wiadomość
Cichy 
Początkujący dyskutant

Wysłany: 2009-12-15, 21:35   

porządnej ścieżki rowerowej!!

jerry
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-16, 22:53   

Brakuje mądrych mieszkańców którzy zabrali by głos w dyskusjach. Wystarczy spojrzeć na to forum, dwóch użytkowników robi "zamieszanie". Mieszkańcy dają czasami zbyt łatwo się manipulować (np. pan S. w RM - kupił głosy sponsorując Spartę Godków, którą teraz zostawił).

Baloooon
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-16, 23:05   

Całe szczęście jerry, że ty jesteś mądry....
Nie będziesz musiał kupować głosów.....

lite_off
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-18, 00:24   

Hala sportowa taka jak w TZ i byłoby bardzo przyzwoicie!!!;) Taka hala daje dużo możliwości, nie tylko sportowych!
P.S.Zawsze mnie zastanawiało dlaczego w Nowodnej została wybudowana hala,a w Chojnie dalej nic???

admin 
Administrator

Wysłany: 2009-12-18, 00:30   

Hm... w Chojnie obiecują (od kilku lat), że wybudują "Katowicki Spodek" - ogromna hala z trybunami itp. Jak kończyłem technikum, pan Konarski na otarcie łez po połączeniu szkół obiecał wybudowanie hali przy LO, na obiecankach się chyba skończy... za rok wybory.
Co do Twojego pytania odnośnie hali w Nawodnej... (odpowiem pytaniem na pytanie) - Czemu w Krzywinie wybudowali Orlika a w Widuchowej nie? :)

lite_off
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-18, 00:46   

Obiecanki cacanki...

manieeek 
Początkujący dyskutant

Wysłany: 2009-12-18, 17:06   

za rok wybory, juz gdzieś się przewija temat dokumentacji hali sportowej. Pewnie po wyborach znnów ucichnie - stwierdzą że brak kasy. Wcześniej twierdzono że w Chojnie każda szkoła ma salę więc hala jest nie porzebna. I tylko młodych brak, którzy musza ćwiczyć na betonie w Nawodnej - do TZ jej dalekoooooooooo.

lite_off
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-18, 19:09   

A nie można w tym celu jakiejś kasiorki z UE wyciągnąć???
Może moje dzieci się doczekają (a jestem dopiero szczeniakiem)-o ile będą tu mieszkały (żadnych perspektyw)....

Gregor81 
Początkujący dyskutant

Wysłany: 2009-12-18, 20:35   

na całe szczęście za marzenia nie karają! i o konkretnych obiektach to możemy zapomnieć! było kiedyś kino w chojnie sam tam chodziłem na poranki i był też basen na który tez chodziłem!!! a tera jedynie można pójśc do wspominania dobrych czasów!!! :cry:

admin 
Administrator

Wysłany: 2009-12-20, 21:25   

A mówią że za komuny to tak źle było... ;-)

slawek3040 
Początkujący dyskutant

Wysłany: 2009-12-23, 20:52   

Przecież mamy WIELKIE pasy,gdzie można COŚ (i to często)organizować.Ale najpierw pytanie od władz:PO CO?ZA ILE?UNIA DA? Lepiej sprzedać...przerobić... :evil:

mojewtw
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-26, 14:45   

w Chojnie brakuje mi hali widowiskowo-sportowej, kina i pływalni, może jeszcze paru rzeczy ale i tak "kocham to miasto zmęczone jak ja" i wiem, że wielu mieszkańców tego pięknego miasta myśli tak samo. Pozdrawiam wszystkich internautów i Redakcję :lol:

manieeek 
Początkujący dyskutant

Wysłany: 2010-01-27, 20:10   

ps napisał/a:
A mówią że za komuny to tak źle było... ;-)

Nie wspominaj tych czasów - dobrze to było donosicielom, przydupasom, złodziejom i nierobom!! Dobrze było bo mozna było zakręcić, ząłatwić, ale nikt nie mówi że rzeczy które załatwił były albo ukradzione innym, albo ktoś inny nie dostał bo nie miał wtyk u sekretarza.
A potem brano kredyty od innych państw aby jakoś nasza gospodarka nie załamała sie - a następnie wszystko szło do wiecznie zalanego wielkiego brata na wschód...
Pamietam jak w Chojnie w sklepach nie było mięsa a ruskie wywozili z masarni na Rogozińskiego całe samochody miesa, kiełbas na lotnisko - dla nich musiało się znaleźć.
Ale ty możesz tego nie pamiętać..

[ Dodano: 2010-01-27, 20:11 ]
tylko hali i pływalni brakuje, reszta jest nie potrzebna w tak małym miasteczku

gruzin29 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-02-04, 00:16   

Pod kątem sportu i rekreacji dla najmłodszych mieszkańców Naszego miasteczka,powinny WŁADZE lub ktoś przedsiębiorczy kasiurke z UE uzyskać :mrgreen:

Szkółka piłkarska :?: Korty do tenisa :?: Co kolwiek :evil: :evil: :evil:
kręgle :?: skocznie narciarską :?: żużel :?: itp

Proste :!: :!: :!: inwestycja w młode pokolenie

Technik 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-05-11, 09:36   

Energii ;-)

Odpowiedz do tematu