Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2012-07-16, 08:34
Wywiad z Jarosławem Przygodą, kanydatem na radnego
Autor Wiadomość
admin 
Administrator

Wysłany: 2010-10-28, 11:28   Wywiad z Jarosławem Przygodą, kanydatem na radnego

Co Cię skłoniło do startowania w wyborach?
Jest coś takiego jak chęć działania na rzecz innych. Pokazałem, że jestem dobrym organizatorem i działaczem. Jestem zainteresowany sprawami ludzi młodych, którzy borykają się z problemami mieszkaniowymi, brakiem pracy, także wielkim wyzwaniem jest dla mnie organizacja sportu gminnego. Do tej pory zasady finansowania klubów są dosyć niejasne i budzą wiele kontrowersji. Jestem za tym, aby Gmina dawała pieniądze na sport kwalifikowany i szkolny.

Co chciałbyś zrobić dla mieszkańców, jeżeli uda Ci się wygrać?
To pytanie jest dosyć zbieżne z poprzednim. Oczywiście, chcę pracować na rzecz ludzi młodych. Reprezentować ich potrzeby i artykułować ich zdanie na sesjach Rady Miejskiej. Będę dążył do wsparcia młodych ludzi poszukujących pracy i tych, którzy nie mają gdzie mieszkać. Chciałbym, aby młodzi ludzie mogli czuć się w naszej Gminie, jak u siebie w domu. To poczucie przywiązania daje nam szansę, że Chojna nie stanie się miejscem ludzi dojrzałych (których bardzo szanuję), ale będzie także służyła moim rówieśnikom i młodszym.

Co sądzisz o obecnych władzach miasta, radnych oraz burmistrzu?
Muszę przyznać, że radni zawsze mnie wspomagali w moich działaniach. Wsłuchiwali się w moje propozycje, rozumieli mnie i służyli pomocą. Często też podpowiadali, jakie rozwiązania zastosować. Z burmistrzem nie miałem takich kontaktów. A tak patrząc szerzej, to żałuję, że burmistrz jedynie utyskiwał na radnych i nie potrafił ich zjednać sobie.

Startujesz z komitetu KWW Inicjatywa Samorządowa, dlaczego akurat od tego ugrupowania?
A dlaczego nie? Czy inne komitety są lepsze od tego? Właśnie radni tego komitetu pokazali, że można na nich liczyć. Kandydatka na burmistrza Barbara Rawecka również wielokrotnie bezinteresownie wspomagała mnie. Pokazała, że umie i chce pracować z młodymi ludźmi.

Czy myślisz że polityka nie przeszkodzi w szkoleniu młodych bokserów? Starczy czasu na zajmowanie się sprawami gminy?
Jestem człowiekiem bardzo poukładanym i wiem, że nic nie przeszkodzi mi w realizacji mojego celu - szkolenia młodych bokserów. Jestem pewien, że zarówno Rada Miejska, jak i moi zawodnicy będą mieli ze mnie pożytek.

Dziękuję za rozmowę.

Zulu Gula 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-11-15, 23:57   

Zapomniałeś o wyroku poukładany bokserze!
A może w kolejnym wywiadzie opowiesz internautom za co go dostałeś?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi