Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
2014-07-11, 09:12
Stacja pogotowia w Chojnie
Autor Wiadomość
oburzona
Gość
  Wysłany: 2014-01-01, 22:59   Stacja pogotowia w Chojnie  

Witam serdecznie
Chciałbym poinformować Państwa o kolejnym zaniedbaniu, którego dopuściła się pani dr, która była obecna w dniu wczorajszym na Stacji Pogotowia.
Na pogotowie z chorą matką po utracie przytomności przyjechał wczoraj mój mąż i usłyszał, że musi zadzwonić na 112 po karetkę, bo w tej chwili nie ma żadnej wolnej karetki na terenie Chojny. Tak poza tym to pani dr stwierdziła że nie zbada pacjentce ciśnienia, bo ta się za bardzo trzęsie !!! Nawet jej nie zbadała!!!
Poza tym stwierdziła, że ona tutaj teraz nie pracuje i zabrała swoje jedzenie i poszła zjeść swój obiadek.
Z tego co widzę i czytam to niestety utwierdzam się w coraz większym przekonaniu, że "lekarze" pracujący tam, albo nie mają sumienia, albo nie czują swojego powołania. Ja nie rozumiem jak można tak przedmiotowo traktować ludzi.
Na szczęście mojej teściowej nic się nie stało i szczęśliwie została dowieziona do szpitala przez karetkę, którą przyjęła po nią z Mieszkowic.
Chciałbym z tego miejsca podziękować Pani dyspozytorce, która okazała Nam więcej wyrozumiałości i zrozumienia niż "ważna pani dr".
Zastanawiam się jeszcze nad jednym, kiedy ta "super pani dr z super podejściem do pacjenta" przytrafi się taka sytuacja, że zamiast powiedzieć " proszę zadzwonić po karetkę" powie " proszę zadzwonić po karawan". Oczywiście nikomu z Państwa tego nie życzę, ale jeśli nadal będą się takie cyrki wyprawiać na tym naszym pogotowiu, to może się niestety w końcu wydarzyć jakaś tragedia

XXX
Gość
Wysłany: 2015-04-19, 16:54     

Niestety to jest chojeńska służba zdrowia w krzywym zwierćiadle.

Anita l.
Gość
Wysłany: 2015-04-19, 16:58     

Proszę uważać na tzw. załatwiaczy kindergeld z niemiec obiecują dużo ,efektów ich pracy nie widać a o pieniądze wołają szybko.

Głupek
Gość
Wysłany: 2015-04-19, 17:02     

Polska,żyć czy umrzeć wybór należy do ciebie!

Bill Cosby
Gość
Wysłany: 2015-04-19, 17:08     

Myślę że to tam kręcą odcinek serialu Daleko od noszy, itam jest jak w serialu lub Na dobre i na złe ?
rozetnę sobie łeb i przyjadę do nich i zobaczymy to online!

Odpowiedz do tematu