Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin2
2014-04-24, 11:55
GRYFINO: Pacjenci skarżą się na szpital
Autor Wiadomość
admin2 
Straszny Gaduła
Administrator

Wysłany: 2014-04-24, 11:54   GRYFINO: Pacjenci skarżą się na szpital  

W krótkim okresie czasu dwie skargi wpłynęły na Szpital Powiatowy w Gryfinie. Dziś Radio Szczecin opisuje historię 82-letniego mężczyzny, który noc spędził na korytarzu. A w ubiegłym tygodniu lekarz w szpitalu odmówił badania 4-latka, którego kopnął koń.
Chory mężczyzna spędził noc na korytarzu szpitala, żaden lekarz nie zainteresował się jego stanem - córka 82-latka skarży się na personel szpitala w Gryfinie - informuje Radio Szczecin. Chory trafił do placówki w środku nocy z powodu krwotoku.
O sprawie wie już Narodowy Fundusz Zdrowia i Okręgowa Izba Lekarska. Po ostatnich doniesieniach prasowych, kontrolę placówki zapowiedział Minister Zdrowia.

5.jpg
Plik ściągnięto 3988 raz(y) 38,8 KB

Wiedźma
Gość
Wysłany: 2014-04-24, 16:15     

A to niespodzianka :-? Przecież na ostatnie piętro szpitala mówi się umieralnia, bo jak się tam kogoś przyjmuje to nie po to, żeby go leczyć... Też miałam nieprzyjemność z tym szpitalem, kiedy zawiozłam mojego tatę, prawie osiemdziesięcioletniego a pielęgniarka z izby przyjęć szydziła ze mnie,że go przywiozłam z "taką bzdurą", wyrzuciła mnie za drzwi zostawiając kompletnie zdezorientowanego i przerażonego ojca w gabinecie, dopiero jak się okazało, że to poważna sprawa spuściła z tonu. Bardzo źle wspominam ten szpital. Upokorzenie, to dominujące doświadczenie po wizycie tam.

lemiesz
Gość
Wysłany: 2014-04-24, 16:29     

zlikwidować szpital lub wymienić cały personel.

misi
Gość
Wysłany: 2014-04-24, 17:47     

a tak narzekacie na debno fakty sa takie ze tam jest o niebo lepiej

pacjent
Gość
Wysłany: 2014-04-24, 18:41     

gówno prawda!
byłem w szpitalu nieraz. zawsze udzielono mi odpowiedniej pomocy, a lekarze świetnie się mną opiekowali.
chyba ktoś tu komuś chce utrudnić życie...

traż
Gość
Wysłany: 2014-04-24, 18:53     

misi napisał/a:
a tak narzekacie na debno fakty sa takie ze tam jest o niebo lepiej

lepsze niebo ciekawe

Wiedźma
Gość
Wysłany: 2014-04-24, 21:04     

pacjent napisał/a:
gówno prawda!
byłem w szpitalu nieraz. zawsze udzielono mi odpowiedniej pomocy, a lekarze świetnie się mną opiekowali.
chyba ktoś tu komuś chce utrudnić życie...

Cóż, chyba nie wszyscy mają takie same doświadczenia. Słyszałam gorsze opinie jeszcze ale już nawet nie chce mi się ich powtarzać,napisałam tylko o swoich, starszą osobę w osobie mojego taty potraktowano przedmiotowo a mnie jak intruza, choć nie pojechałam tam dla przyjemności tylko po pomoc z osobą, która dobrowolnie za nic nie poszłaby do szpitala gdyby nie było już naprawdę źle.

polecam
Gość
Wysłany: 2014-04-24, 22:22     

~koleś | 20.04.2014, 19:23 x
Skoro pacjenci nie mogą liczyć na pomoc w naszym szpitalu, niech jadą do szpitala w Leśnej Górze, tam wszystko funkcjonuje wzorcowo!

gosc
Gość
Wysłany: 2014-04-26, 04:05     

Umieralnia dobrze piszecie a niski łysy lekarz jak by coś z nim nie tak na ławce poczekalni tragedia lekarze do dupy i maja wszystkich gdzieś kurestwo juz dawno powinni ten personel wyrzucic

Ela
Gość
Wysłany: 2014-04-26, 15:50     

Moja babcia poszła do tego szpitala jeszcze w dobrym stanie była silna u świadoma wróciła do domu w stanie tragicznym, słaba i prawie nieprzytomna a personel w tym szpitalu to jakieś nieporozumienie to w schroniskach się lepiej zwierzęta traktuje.

pacjent
Gość
Wysłany: 2014-04-26, 20:08     

gosc napisał/a:
Umieralnia dobrze piszecie a niski łysy lekarz jak by coś z nim nie tak na ławce poczekalni tragedia lekarze do dupy i maja wszystkich gdzieś kurestwo juz dawno powinni ten personel wyrzucic

to ich zastąp bo widzę że empatię do ludzi masz i z łaciną u ciebie ok , ocena szał więć w medycynie jesteś bystry

mieszkanka tej wsi
Gość
Wysłany: 2014-04-28, 10:12     

właśnie łysy mały lekarz jest bardzo dobrym lekarzem i zna się na tym co robi. A personel oddziału wewnetrznego jest bardzo fajny.

przeznaczenie
Gość
Wysłany: 2014-04-28, 23:38     

jaki Pan taki kram, innymi słowy lepiej to już było, a teraz tylko już Dom Lekarski,

Odpowiedz do tematu