Poprzedni temat «» Następny temat
Skarga firmy Setpol na działania policji
Autor Wiadomość
chojeńskie chwasty
Gość
Wysłany: 2014-01-03, 21:22     

Byłem członkiem komisji rewizyjnej i widziałem te rzeczy na własne oczy. A jako że zwracałem radzie uwagę na to, co - za wiedzą i akceptacją burmistrza A. Fedorowicza i zastępcy W. Długoborskiego - się tam dzieje; że głosowałem przeciwko wielu ich niedoważonym decyzjom, za nieudzieleniem absolutorium budżetowego, przeciwko zaciąganiu kolejnych pożyczek, za likwidacją zbędnego stanowiska zastępcy dyrektora i przykróceniem finansowego rozpasania ówczesnego kierownictwa CK, przeciwko utworzeniu stanowiska sekretarza gminy etc., dlatego musiałem dostać po grzbiecie. I to właśnie te fakty - a nie dzienniczki, czy niepodpisanie przeze mnie kuriozalnego zakresu obowiązków – były rzeczywistą przyczyną mojego zwolnienia.
Ktoś podjął decyzję (Mazur? jego bezpośredni przełożony Długoborski? Fedorowicz? De La Torre, czy cała czwórka?) że, nawet ryzykując przegraną w sądzie, trzeba pokazać kto tu rządzi, postraszyć innych radnych, pozbyć się niewygodnego człowieka z instytucji stanowiącej zaplecze burmistrzów.
Nawet za cenę kilkudziesięciu tysięcy złotych, które dla władzy tak bogatej gminy to drobiazg, i które przecież to nie władza wypłaci z własnych kieszeni.

Odpowiedz do tematu