Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2012-03-30, 05:17
Radny Rafał Skrzyek odpowiada na wywiad T. Mazura w GCh
Autor Wiadomość
Siwy
Gość
Wysłany: 2010-03-05, 22:56   

Ano takie fora wciągają clubman. Juz na niejednym się tak zasiedzialem.

czarny lud
Gość
Wysłany: 2010-03-06, 00:17   

po co Siwy(a)? przecież tu same głupoty i nieprawdy.więc?...
i uważaj,bo wyciągane na kogos paragrafy potrafia nieraz wrócic do nadawcy,hehehehe

[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-06, 08:56   

[quote="clubman"

"Zapraszam serdecznie - powództwo cywilne przeciw Portalowi. Aby do tego jednak doszło Sąd musiałby stwierdzić jednoznaczne naruszenie prawa. Wtedy Sąd musi nakazać ujawnienie Administratorowi moich danych poprzez ustalenie adresu IP ustalenie mojej tożsamości. Postępowanie dowodowe. Sensacja na całą Chojnę i okolice. Wzywanie kolejnych świadków. Prześwietlanie PITów, kont bankowych nie tylko imiennych, ale również rodziny i współpracowników. Czyli - cała robota za CBA odwalona. I nie ma pewności - a może on faktycznie coś ma....?
Aż się nie mogę doczekać."

Clubman,
coś mi się tu widzi, że jeśli ty clubman masz takie wiadomości z samego centrum - Centrum Kultury - to może ty ( albo twój znajomek lub koleżanka) tam forsę za ciepłą posadkę bierzesz (lub biorą) co?
Jeśli tak, to wszystko , co tu smarujesz to - tylko twoja żałosna zawartość żołądka, która tu wylewasz.
Czyli treść cuchnąca - przesączona żółcią.
Jeśli wylewa się z ciebie ta "wczorajsza treść pokamowa", a
jednocześnie masz pełną świadomość, że naruszasz cudzą godność, oraz przepisy kodeksu karnego i jeszcze wiesz jak wygląda dalsze postępowanie w takich sprawach , to nie jesteś wart tego ,aby z tobą rozmawiać , traktować twoje wypociny poważnie, odpowiadać na twoje posty.
Normalni ludzie nie powinni brukać swego życiorysu zadając się ze swołoczą.
Pisz sobie dalej.

A co do twoich nadziei cyt. "...Aż się nie mogę doczekać."
Doczeksz się clubman. A może już się doczekałeś?

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-06, 14:28   

Cytat:
to może ty ( albo twój znajomek lub koleżanka) tam forsę za ciepłą posadkę bierzesz (lub biorą) co?

No właśnie. Tak traktujecie właśnie pracę. CIEPŁE POSADKI.

W przeciwieństwie do ciebie Avatarze, zawodowego samorządowca, ja całe życie nie obsadzam ciepłych stołków, lecz zapierdzielam na swoim. I wiem co to znaczy praca.
Cytat:
jednocześnie masz pełną świadomość, że naruszasz cudzą godność

Tak, w pełni świadomie piszę o nieprawidłowościach, które ISTNIEJĄ w instytucji samorządowej, którą wy traktujecie jako swój prywatny folwark. Jeżeli chcesz to nazywać naruszaniem czyjejś godności, to ci odpowiem - należałoby mieć najpierw tę godność by mieć co naruszać.

Po raz kolejny proszę o zwrócenie uwagi - jak dotąd nikt nie zaprzeczył jakimkolwiek informacjom, które upubliczniam, lecz pojawiają się wściekłe posty jak ten powyżej, które nie dość że odsłaniają żałosny poziom atakujących to jednocześnie ich specyficzny sposób myślenia o własności społecznej.

To aż nieprawdopodobne... wy naprawdę myślicie, że władza wam się przynależy.. :shock: Że jesteście tak świetni, a pozostała część ludzkości tak głupia, że to co wyprawiacie ujdzie wam bezkarnie...

Dosyć! WYNOCHA Z NASZEGO MIASTA :!:

gość
Gość
Wysłany: 2010-03-06, 15:10   

Cytat:
Dosyć! WYNOCHA Z NASZEGO MIASTA :!:

Kto tu kogo opluwa :-/

Cytat:
A moje pytanie było inne - Jak tam procesja błagalna do Burmistrza? Wypłakali coś? :?:

Cholerka, nikt na moje pytania nie odpowiada, a mnie zmuszają bym się tłumaczył z każdego słowa.... :-( :-

Nikt Ci nie odpowiada bo po co ty i tak zawsze wiesz najlepiej :mrgreen:

Cytat:
Ależ ja nie chciałem tu nikogo straszyć czy podawać tu jakiekolwiek konkrety. Ta wypowiedź była sprowokowana przez Siwego. Od dokumentów są odpowiednie służby, a nie forum.

musisz uważać na to co mówisz bo niedługo sam siebie sprowokujesz i wpadniesz w coś :lol:

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-06, 15:22   

Cytat:
musisz uważać na to co mówisz bo niedługo sam siebie sprowokujesz i wpadniesz w coś :lol:

Dziękuję za troskę, jakoś sobie radzę. :mrgreen:

Osiągnąłem jak na razie swój cel - przestaliście być anonimowi i nietykalni. Ludzie czytają i wyciągają wnioski, sami wyrabiają sobie zdanie. Mają w końcu alternatywę do propagandy.

Ale zobaczcie Państwo jak to informacja może być niebezpieczna.... :mrgreen:

Cytat:
Cytat:

A moje pytanie było inne - Jak tam procesja błagalna do Burmistrza? Wypłakali coś? :?:

Cholerka, nikt na moje pytania nie odpowiada, a mnie zmuszają bym się tłumaczył z każdego słowa.... :-( :-

Nikt Ci nie odpowiada bo po co ty i tak zawsze wiesz najlepiej :mrgreen:

No nikt mi nie mógł odpowiedzieć :-/ Procesja nie doszła do skutku z racji braku protestujących :mrgreen:

mustafarai 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-03-06, 15:31   

ta wcześniejsza wypowiedz była moja tylko nie mogłem się zalogować

Cytat:
Osiągnąłem jak na razie swój cel - przestaliście być anonimowi i nietykalni.

Ty to jednak nie masz zamiaru zrezygnować ze swojej anonimowości, a może być przestał być anonimowy to i na Ciebie kilaka rzeczy by się znalazło????

I nie dokopuj mi tylko za to że jestem za Dyrem, jestem młody i jak na razie nic mi osobiście nie zrobił. :lol:

[ Dodano: 2010-03-06, 15:32 ]
tak poza tym to ty bronisz swoich racji a ja swoich

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-06, 15:44   

Ach!
przejałem sie tym co napisałeś... Faktycznie.
Bardzo przepraszam wszystkich, których czymkolwiek uraziłem swoimi wpisami na forum. Prosze o wybaczenie.
Wszystko w Gminie Chojna jest wspaniałe.!!Burmistrz jest wspaniały. Ma wspaniałych współpracowników. Dyrektor CK Tadeusz Mazur jest najwspanialszym dyrektorem i menadżerem. Odnosi się do swoich pracowników z szacunkiem i przykładnie dba o powierzone mu finanse. Pod tak światłym przewodnictwem Naszą Gminę czekają lata szczęśliwości, prosperity finansowej, miłości, wzajemnego zaufania oraz wysokiej kultury na salooonach. Tak w ogóle to salooony będą w każdej wsi.

Wybaczcie, że nie mogę zrezygnować ze swojej anonimowości, ale nie jestem osobą publiczną i to co napisałem wyżej mogłoby być odebrane jako kadzenie władzy.
Poza tym
Cytat:
a może być przestał być anonimowy to i na Ciebie kilaka rzeczy by się znalazło????
Dajcie mi człowieka a paragraf już się znajdzie :mrgreen:

mustafarai 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-03-06, 15:52   

NIE CHODZIŁO O TO ŻEBYŚ ZARAZ UDAWAŁ JAK CI PRZYKRO. I nikt nie mówi że jest super, extra zajefajnie. Po prostu tu na tym forum nie można mieć odmiennego zdania bo zaraz pan wszechwiedzący dokopie Cii zacznie podważać moje zdanie. Więc po co pytasz skoro i tak wiesz że nikt nie ma racji tylko ty i Twoi kumple.
Jak to Siwy napisał
Cytat:
Mustafari ty nawet nie próbuj swojego zdania tu pisać, cokolwiek myślisz a nie jest to przeciw dyrowi to po tobie. Tak to już jest.

i tu ma całkowitą raceje.

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-06, 16:28   

Cytat:
NIE CHODZIŁO O TO ŻEBYŚ ZARAZ UDAWAŁ JAK CI PRZYKRO.

nie udaję. naprawdę mi jest przykro, gdy patrzę jak w mieście, z którym się identyfikuję przez tyle lat nikt z nikim nie może się dogadać, bo każdy ciągnie do siebie. Przykro mi, gdy widzę jak inne miasta i inne gminy zasuwają do przodu, a u my drepczemy w miejscu. I zaczynam sobie zadawać pytania - co do cholery się dzieje? Gdzie tkwi przyczyna? Kto tu rządzi? Dlaczego Radni nie mogą dogadać się z Burmistrzem, a dlaczego Burmistrz z Radą? Dlaczego każdy na każdego pokazuje palcem i mówią - Twoja wina!
Staram się upublicznić MOJĄ ocenę rzeczywistości i możesz się z nią nie zgadzać, udawać, że wszystko jest w porządku póki o tym nie mówimy głośno. I płakac jak baba gdy
Cytat:
pan wszechwiedzący dokopie Ci i zacznie podważać moje zdanie
zamiast stanąć do dyskusji. Przypominam Ci, że do takiej dyskusji Cię zapraszałem, ale nawet nie raczyłeś odpowiedzieć na to zaproszenie.... No, chyba, że uważasz, że jest wszystko wspaniale i nie ma nad czym deliberować.

mustafarai 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-03-06, 16:36   

Cytat:
Przypominam Ci, że do takiej dyskusji Cię zapraszałem, ale nawet nie raczyłeś odpowiedzieć na to zaproszenie....

A ja przypominam że odpowiedziałem (może nie osobiście wysłałem do CIebie opd. ale odpowiedziałem Tobie) i napisałem że do dyskusji potrzebne są dwie strony medalu. I że na owym forum to chyba tylko zwolennicy opozycji siedzą :mrgreen:

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-06, 16:52   

Jaki ty biedny jesteś.... :-( Politologię kończysz, a dyskutować Cie nie nauczyli... No to przedstawiaj argumenty! Zbijaj moje! Fakty! Zagoń mnie w kozi róg! Poproś kilku kolegów i kilka koleżanek by się zalogowali i mi dokopali....
Potrafisz tylko beczeć jak baba.... nie można się odezwać przeciw bo od razu podważają moje zdanie...
Nosisz spodnie- bądź mężczyzną!

mustafarai 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-03-06, 17:30   

Cytat:
Jaki ty biedny jesteś.... :-( Politologię kończysz, a dyskutować Cie nie nauczyli... No to przedstawiaj argumenty! Zbijaj moje! Fakty! Zagoń mnie w kozi róg! Poproś kilku kolegów i kilka koleżanek by się zalogowali i mi dokopali....
Potrafisz tylko beczeć jak baba.... nie można się odezwać przeciw bo od razu podważają moje zdanie...
Nosisz spodnie- bądź mężczyzną!

nie biedny mój drogi tylko skoro nie mam dowodów to nie mogę nikogo oskarżać.a podyskutować mogę z tobą ale tylko twarzą w twarz bo nie ma sensu z kimś gadać skoro nie wiesz kto jest tym drugim :-/

"Ciepło to Ci się zrobi niedługo, jak zaczną pewne dokumenty wypływać. :mrgreen: "
no to są Twoje słowa które sam podważyłeś, bo jak sam powiedziałeś nie masz żadnych konkretów :-P

[ Dodano: 2010-03-06, 17:30 ]
więc co tu podważać skoro nikt z nas nie ma konkretów i dowodów

clubman
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-06, 17:43   

Cytat:
a podyskutować mogę z tobą ale tylko twarzą w twarz bo nie ma sensu z kimś gadać skoro nie wiesz kto jest tym drugim :-/

Ależ na tym polega formuła Forum! To taki współczesny Hyde Park. Nikt Cie nie zmusza do pisania tu czegokolwiek. To taki fajny przywilej - nic nie musisz...
Cytat:
bo jak sam powiedziałeś nie masz żadnych konkretów :-P

Nie napisałem tak. Natomiast tu jest mój inny wpis
Cytat:
Od dokumentów są odpowiednie służby, a nie forum.
;-)
No dobra, nie musisz dyskutowac ze mną. Mamy temat Radny Rafał Skrzyek odpowiada na wywiad T. Mazura w GCh
Autor wtrącił tam takie zdanie
Cytat:
nie wiem czy mieszkańcy naszej gminy wiedzą, ale duża cześć budżetu CK przechodzi przez firmę zewnętrzną. Np. z menadżerem artysty występującego na Dni Chojny nie negocjuje Centrum Kultury tylko firma pośrednicząca, zresztą zawsze ta sama. I CK nie płaci artyście tylko temu pośrednikowi. Zresztą - kolega zarobi, ludzie się pobawią – tak naprawdę nie wiem, czego się czepiam.

Nikt radnego Skrzypka nie wypytuje o jego wiedzę w tym temacie.... :mrgreen:

[ Dodano: 2010-03-06, 18:35 ]
A tu http://wiadomosci.gazeta...._pieniadze.html
macie dalsze dowody, że mam rację pisząc tu http://chojna24.pl/viewtopic.php?t=363
Ale mustafarai nie widzi sensu brania udziału w poważnej dyskusji... :-D może nie ma nic poważnego do powiedzenia?

Wladyslaw
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-06, 19:52   

jak wiadomo !!! - Skrzypek-srypek, czy kto inny, jest to ewidentne
mycie gęby - przed wyborami, wycierając ręce w cudzą twarz !!!

p.s. śmieszne rzeczy tu wypisujecie !!!
startujcie w wyborach i nie tylko słowem,
a czynem udowodnijcie swoją przydatność dla gminy !!!

Odwagi Panowie, Panie ....... odwagi !!!
Anonimowo każdy jest mocny !!!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi