Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
2014-07-11, 09:13
Wysypisko smieci w Chojnie!
Autor Wiadomość
07SIWEK07 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-08-27, 23:24   Wysypisko smieci w Chojnie!  

Witam! Chciałem poruszyć temat wysypiska w Chojnie. Wielu ludzi ma problem z wyrzuceniem śmieci, ponieważ wysypisko miejskie nie przyjmuje śmieci. I tu nasuwa się pytanie czy my mamy te śmieci wywozić do lasu?? Zauważyłem że wielu ludzi nie ma innego wyjścia. W cale im się nie dziwie ponieważ zrobił bym to samo gdyby nie pozwolono mi wyrzucić śmieci na wysypisko.
Ostatnio zmieniony przez admin 2013-11-12, 12:26, w całości zmieniany 1 raz  

Kris
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-27, 23:48     

Chojeńskie śmietnisko nie przyjmuje śmieci? Można znać przyczynę?

[ Dodano: 2010-08-27, 23:49 ]
Rzadko kiedy bywam w Chojnie, dlatego pytam.

admin 
Administrator

Wysłany: 2010-08-29, 04:30     

To co teraz napiszę, jest informacją zasłyszaną i w obecnej chwili nie potrafię jej nigdzie potwierdzić ale doszły mnie słychy że wysypisko nie przyjmuje śmieci ponieważ śmieci mogą być odbierane i dowożone na wysypusko jedynie przez pojazd do tego "uprawniony".

Kris
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-29, 16:06     

Jeżeli to prawda, co napisał Pan Paweł, to ja nie widzę problemu. Na wysypisko wjeżdża tylko śmieciarka i koniec. Mam rozumieć przez to, że ludzie sami wywożą na śmietnisko nieczystości? Dlaczego? Nie ma koszy na śmieci przed blokami?

07SIWEK07 
Przypadkowy Przechodzeń

Wysłany: 2010-08-29, 19:36     

Nie chodzi tutaj o blok. np w jednorodzinnym domku sprzatamy i mamy przyczepke smieci to gdzie to wyrzucic?? Do lasu?

Kris
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-29, 20:29     

A podczas wywozu śmieci z Panami śmieciarzami nie dało rady zagadać żeby wzięli ze sobą?

[ Dodano: 2010-08-29, 20:30 ]
Jeżeli mają jakiś przepis, że osób postronnych nie wpuszczają, to ja się nie dziwię.

Ale też wyrzucania śmieci do lasu nie pochwalam. Zawsze byłem zdania, że leśniczy widzący taki proceder powinni strzelać w kolana takim osobom.

PAWEL.P
Gość
Wysłany: 2012-10-02, 07:51     

i ztym sie zgadzam dziwne te prawo jest .mam kupe smieci majom kontenery ale zaduze som na to co mam .a mam takom przyczepke takie jak stare fotele kibel umywalki jakies szmaty chcialbym sie tego pozbyc ale oni niechcom to co mam zrobic do lasu wywiezc?to nienormalne.nieraz chodze na grzyby i wku...a mnnie takie syfienie to.CO MAM ZROBIC Z TYM? :-?

Odpowiedz do tematu