Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2012-10-01, 06:13
Wywiad z Jackiem Fedorowiczem
Autor Wiadomość
admin2 
Straszny Gaduła
Administrator

Wysłany: 2011-01-25, 08:39   Wywiad z Jackiem Fedorowiczem

Spore zdziwienie wywołało zakończenie wydawania przez JF Agency, dwutygodnika "Nasza Gazeta". Pomimo tego, że było to wydawnictwo reklamowe, gazetka cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zamknięcie zbiegło się z wyborami samorządowymi, przez co niektórzy wysunęli podejrzenia, że gazetka powstał tylko ze względu na wybory. Co się stało, że "Nasza Gazeta" po roku zniknęła z rynku? Dziś rozmawiamy z byłym wydawcą i redaktorem naczelnym Jackiem Fedorowiczem.

Dlaczego przestałeś wydawać „ Naszą Gazetę” ?

Zasadnicza sprawa to brak czasu. Chciałbym zdementować pogłoski, że : wybory, brat, polityka, itd. To bzdury wyssane z palca przez bajkopisarzy. Moim współpracownikom już w sierpniu wspominałem, że powoli będziemy kończyć. Jestem szefem agencji i nadzoruje dosłownie wszystko. Od projektu poprzez, wykonanie, a na montażu skończywszy. Wydawanie czasopisma pochłaniało dużo czasu. Zresztą gazeta powstała, aby promować moją firmę. Zrobiło się ciekawie. Agencja dzięki reklamie rozwinęła się, a że sporo reklamodawców zapłaciło do końca roku, nie mogłem zaprzestać wydawania wcześniej.

Czym zajmujesz się obecnie?

Świadczymy usługi jako Agencja Artystyczna usługi w branży poligraficznej. Projektujemy i drukujemy wszystko. Jednak naszym priorytetem jest reklama wizualna. Jako jedyni w regionie możemy wykonać najbardziej nietypowe zlecenia. Jesteśmy firmą ludzi młodych, kreatywnych, głodnych sukcesu. Skupiamy się nie tylko na walorach reklamowo – marketingowych, ale także estetycznych. Proszę spojrzeć na nasze „dziecko” czyli „ Naszą Gazetę”. My tworzymy z pasją. Nasze produkty cechuje piękno, a zarazem prostota. Duży nacisk kładziemy na jakość materiału i dokładność wykonania. Nie przypadkiem jesteśmy Agencją Artystyczną. Klienci zawsze do nas wracają , tym bardziej, że jesteśmy atrakcyjni cenowo. Tworzymy także logotypy dla firm, które dopiero powstają. Pomagamy nowym podmiotom w wykreowaniu odpowiedniego wizerunku ( tworzymy strony internetowe, wizytówki, ulotki, banery, szyldy, neony, flagi, itd.). Na tutejszym rynku niełatwo jest się przebić, dlatego warto skorzystać z profesjonalnych rad i naszego doświadczenia. Powoli zdobywamy zaufanie naszych zachodnich sąsiadów. Klienci z Niemiec doceniają naszą solidność i precyzję.

Wróćmy do wyborów. Robiliście kampanię obecnemu burmistrzowi oraz Jego ugrupowaniu – KWW Forum 2010. Spodziewałeś się takiego wyniku?

Szczerze – nikt się nie spodziewał, ja także. Cieszę się, że nasza ciężka praca nie poszła na marne. Kampania komitetu – KWW Forum 2010 była od początku przemyślana. Dominowała prostota, a zarazem design był tak stworzony, aby dotarł do wszystkich grup społeczeństwa. W przyszłości nasze doświadczenie z tych wyborów na pewno zaprocentuje. Chcemy się rozwijać, a takie przedsięwzięcia temu sprzyjają.

Dziękuję za rozmowę.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi