To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Chojna24.pl
Pierwszy portal internetowy w powiecie gryfińskim

Podejme pracę - wykształcenie wyższe pracownik biurowy/ niania

Anonymous - 2015-12-06, 19:29
Temat postu: wykształcenie wyższe pracownik biurowy/ niania
Witam serdecznie,
Mam 22 lata, ukończyłam studia pedagogiczne(licencjat),odbyłam praktyki zawodowe,w Szkole Średniej,Szkole Podstawowej a także w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, wszystkie praktyki zaliczone zostały na ocenę b.dobrą, aktualnie rozpoczęłam studia magisterskie zaoczne na kierunku pedagogika specjalna -logopedia.
Jestem systematyczną, otwartą osobą.
Pracowałam na stanowisku asystent obsługi klienta, sprzedawca, wychowawca dzieci w placówce opiekuńczo-wychowawczej.

Chętnie podejmę pracę - najlepiej w Chojnie / Moryniu , na podobnych stanowiskach.

*Odnośnie opieki nad dziećmi, mam spore doświadczenie, aktualnie zajmuje się 3- letnim chłopcem, oraz kilka razy w miesiącu 7-miesięcznym.Opiekowałam się grupami dzieci w wieku 9m -13l (grupy ok 10 osobowe).
*W opiece nad najmłodszymi nie stanowi mi problemu przygotowanie dziecku posiłków a dla starszych dzieci mam bardzo bogaty zasób zabaw,gier w pełni edukacyjnych, chętnie wykonuje prace plastyczne, wycinanki.
*Moim atutem jest łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi, czego dowodem są w pełni zadowolone mamy dzieci, którymi się opiekowałam a także tych, którymi aktualnie się opiekuję a także pozytywne opinie z odbytych praktyk.
*Możliwa jest pomoc dzieciom w przedmiotach takich jak: j.polski, matematyka

*JESTEM OSOBĄ BEZ NAŁOGÓW
*POSIADAM KSIĄŻECZKĘ SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA
*OBSŁUGA KOMPUTERA, URZĄDZEŃ BIUROWYCH NIE SPRAWIA MI PROBLEMU

email: smilestyle@wp.pl

PROSZĘ NIE OFEROWAĆ MI PRACY W UDZIELANIU POŻYCZEK W TERENIE